Najlepsze romantyczne filmy na Walentynki 2020 od Netflixa!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 13.02.2020, 10:00 Aktualizacja: 13.02.2020, 10:00
Netflix ma sporo propozycji filmów na wieczór we dwoje. A że sporo osób nie lubi restauracyjno-wyjazdowej komercji, to warto sprawdzić, co takiego można wspólnie obejrzeć w święto zakochanych. Oto nasza lista najlepszych netflixowych filmów na Walentynki!
do wszystkich chlopcow ktorych kochalam
0 Udostępnień

Walentynki 2020 z Netflixem?

Wszystkie seriale z listy zostały już obejrzane albo po prosty tym razem macie ochotę na film? Jeśli spędzacie Walentynki z Netflixem, to aby wczuć się w klimat, możecie obejrzeć coś, co mówi o sile uczucia w ciekawy, porywający albo po prostu w nietypowy sposób.

Jeśli filmy romantyczne to zupełnie nie wasz klimat, możecie próbować produkcji z listy filmów motywacyjnych od Netflixa. Gdzieniegdzie znajdują się w ich wątki miłosne, ale nie zostaniecie nimi zaatakowani z każdej strony. Z kolei w poniższej liście miłość zawsze wysuwa się na pierwszy plan.

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Życie miłosne Lary Jean jest bardzo bogate, ale nikt o nim nie wie. Nastolatka skrzętnie skrywa każde swoje zauroczenie i nigdy nie daje po sobie poznać, że właśnie się w kimś zakochała. Kiedy jednak uczucia przytłaczają ją tak bardzo, że nie może wytrzymać, pisze listy – listy, które adresuje do obiektów swoich uczuć i które nigdy nie zostają wysłane. Dla Lary jest to forma terapii. Ona sama nie jest zbyt pewna siebie i nie uważa, że mogłaby znaleźć chłopaka. Tymczasem pewnego dnia do pokoju Lary zakrada się jej młodsza siostra, znajduje listy… i wysyła je do właściwych adresatów.

Od tego momentu życie miłosne Lary nabiera szaleńczego tempa! Okazuje się, że młodsza siostra swoją złośliwością zrobiła Larze dużą przysługę. Do wszystkich chłopców, których kochałam to lekki film adresowany głównie do nastolatków, ale dorośli też mogą się przy nim dobrze bawić. Niedługo na Netflixie pojawi się druga część przygód Lary, a w przygotowaniu jest już trzecia.

Pamiętnik

Przygotujcie chusteczki, bo na tym filmie każdy się wzruszy. Pamiętnik to już właściwie klasyka. To film z 2004 roku, który powstał na podstawie książki Nicholasa Sparksa. W tej produkcji poznajemy cierpiącą na Alzheimera Allie oraz jej męża Noaha. Kobieta nie pamięta Noaha, jednak on nie zamierza rezygnować z walki o swoją ukochaną. Każdego dnia czyta jej romantyczną historię o zakazanej miłości, która nie miała prawa się szczęśliwie zakończyć. Inny status społeczny, złe wybory życiowe, specjalnie dostarczane listy… A jednak finalnie tej parze udało się być razem. W pewnym momencie Allie orientuje się, że historia, którą słyszy, to jej własne życie! Pamiętnik to niezwykła opowieść o miłości, poświęceniu i oddaniu.

Dwa tygodnie na miłość

Produkcja opisująca losy młodej prawniczki walczącej o lepsze jutro. Kobieta ma swoje ideały, których nie chce zdradzić, więc podstępem dostaje się do korporacji, którą chce zniszczyć. Jej nowy szef wkrótce całkowicie uzależnia się od pomocy i dobrej organizacji nowej pracownicy. Wtedy Lucy postanawia odejść z firmy, ale szef nie chce na to pozwolić. Kobieta znajduje na swoje miejsce inną dziewczynę, ale dwa tygodnie przed końcem umowy uświadamia sobie, że chyba z szefem łączyły ją coś więcej niż zwykłe obowiązki. Film naiwny, ale uroczy i lekki, a więc idealny na walentynkowy wieczór.

To tylko seks

Produkcja ze świetną rolą Mili Kunis. Główne postacie to Jamie, młoda, inteligentna i wygadana kobieta, która nie chce żadnych zobowiązań oraz Dylan, czyli mężczyzna, którego próbuje zwerbować do pracy. Wyjątkowo dobrze im się rozmawia i szybko zostają przyjaciółmi. Nic między nimi nie jest wymuszone. Pewnego wieczoru narzekają na miłość i beznadziejność związków i od słowa do słowa zawierają układ – typowe friends with benefits. Tylko że z czasem ich relacja staje się czymś więcej niż seksem.

Planeta Singli 1- 3

Nauczycielka muzyki i showman w stałym związku? Cóż, okazuje się, że dwa tak różne światy mają jednak wspólne zainteresowania. Ania poznaje Tomka, kiedy przychodzi na randkę w ciemno i… nikogo tam nie spotyka. Została wystawiona, a Tomek (obserwujący tę sytuację) ma idealną okazję, żeby utwierdzić się w swoich przekonaniach na temat kobiet.

Z czasem Ania i Tomek zawierają układ, który polega na tym, że Ania dostarcza showmanowi “materiał” – śmieszne historyjki ze swoich nieudanych randek. Jak jednak poczuje się Tomek, kiedy Ania znajdzie prawdziwą miłość? Czy nie za bardzo się już do niej przywiązał? Planeta Singli to typowa polska komedia romantyczna, ale wszystkie trzy części ogląda się z przyjemnością!

Fot. gł. Netflix

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments