Bohaterowie Final Fantasy VII Remake. Kto powróci?

Piotr Kurian Aktualności o grach Publikacja: 21.02.2020, 11:09 Aktualizacja: 21.02.2020, 11:09
Legendarna gra Final Fantasy VII powraca! Premiera produkcji już w kwietniu. Gracze od lat prosili o ten remake. Postacie, które się w nim pojawią, dla nikogo nie będą zaskoczeniem.
walka w final fantasy 7 remake robi wrażenie!
20 Udostępnień

Final Fantasy VII – kolejny z wielu remake’ów, które zyskują popularność

Na rynek gier wideo wkracza ostatnio coraz więcej remaków starszych produkcji – i cieszą się one niemałą popularnością. THQ Nordic niedawno potwierdziło Gothic Remake, a Studio Square Enix – uaktualnioną wersję Final Fantasy VII.

Gra wydana w 1997 roku na PlayStation powraca po 23 latach, lecz tym razem nie tylko PS4. W celu wykorzystania możliwości dzisiejszego sprzętu, bez pomijania elementów oryginału, Final Fantasy VII ma zostać rozbity na części. Niestety nie odbyło się bez przesunięcia daty premiery. Została ona zmieniona z trzeciego marca na dziesiątego kwietnia. Jak mówią twórcy, było to konieczne w celu jak najlepszego przygotowania gry.

Kogo ponownie zobaczymy w Final Fantasy VII Remake?

Od premiery Final Fantasy VII, a także rozstania z bohaterami gry minęło już trochę czasu, ale po latach tęsknoty spotkamy się ponownie z postaciami takimi jak:

  • Cloud Strife – główny bohater, były członek organizacji SOLDIER, który wstąpił do AVALANCHE. Pochodzi z Nibelheim, walczy używając ogromnego miecza, zwanego Buster Sword.
  • Tifa Lockhart – przyjaciółka Clouda z dzieciństwa. Jest zakochana w głównym bohaterze, jednak nie potrafi się do tego przyznać. Mieszkając w Midgar wstąpiła do Avalanche. Walczy wręcz.
  • Aeris Gainsborough – ostatnia żyjąca ze Starożytnych (rasa Cetra). Także żywi uczucie wobec Clouda. Walczy kijem. Potrafi się nadzwyczaj dobrze posługiwać materią.
  • Barret Wallace – przywódca walczącej z Shinrą organizacji terrorystycznej Avalanche. Urodził się w Corel. Z powodu utraty prawej dłoni, podczas walki u boku Dyne’a w Corel, ma teraz mechaniczne ramię-karabin.

Czekamy na premierę Final Fantasy VII Remake!

Grafika: materiały prasowe

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments