Football Manager 2020 już w listopadzie. Zobacz trailer

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.08.2019, 11:00 Aktualizacja: 28.08.2020, 10:53
Nowa odsłona najpopularniejszego piłkarskiego managera nie ukazała się w tym roku na starcie najlepszych lig europejskich, ale fani spokojnie poczekają na premierę gry Sports Interactive do listopada. Trailer Football Manager 2020 zachęca do kupienia gry w przedsprzedaży. Uczynicie to?
trailer football manager 2020
0 Udostępnień

Nowy FM trafi na półki już w listopadzie

Podczas gdy gracze nastawieni na zręcznościową rozrywkę jarają się licencjami w eFootball PES 2020 albo narzekają na gameplaye FIFA 20 z Gamescomu, prawdziwi hardkorowcy ze spokojem godnym Franza Beckenbauera oczekują premiery Football Managera 2020. Kolejna odsłona kultowej serii piłkarskich managerów została właśnie zapowiedziana przez twórców.

Czego spodziewać się po Football Managerze 2020? – Każdy ma własne zdanie na temat piłki nożnej. Pokaż, ile warte jest twoje. W FM20 każda decyzja się liczy dzięki nowym funkcjonalnościom oraz świeżej, dopracowanej mechanice gry, która pozwala menadżerom wziąć większą odpowiedzialność zarówno za swoją przyszłość, jak i losy zespołu – zachęca do sięgnięcia po grę wydawca.

Premiera Football Manager 2020 także na Google Stadia

Póki co nie dostaliśmy zbyt dużo pewnych informacji na temat Football Managera 2020. Data premiery podana została przez Sports Interactive oraz SEGĘ bardzo orientacyjnie (mowa jest o wczesnym listopadzie), a ewentualne informacje składać trzeba z przecieków i domysłów. Czego spodziewać się zatem po FM 2020?

  • Football Manager 2020 znajduje się na liście gier Google Stadia, które dostępne będą w usłudze od dnia premiery (również zaplanowanego na listopad). Co więcej, korzystanie z chmury Google sprawić ma, że gra na tej platformie działała będzie znacznie szybciej niż na dowolnym innym sprzęcie.
  • Wraz z wersją standardową pojawi się również Football Manager Mobile na iOS i Androida oraz Football Manager Touch na Nintendo Switch. Premiera tej ostatniej wersji zapowiadana jest na końcówkę listopada, czyli nieco później niż wydania na PC.
  • Kupując grę w przedsprzedaży w autoryzowanych punktach sprzedaży (jest nim na przykład Steam) dostaniemy 10% zniżki, tak więc gra kupiona przed premierą kosztowała będzie 188,99 zł.

Football Manager 2020 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii menedżerów piłkarskich, w których bierzemy w swoje ręce zarządzanie całym piłkarskim klubem w każdym aspekcie jego działalności. Football Manager 2019 rozszedł się na wszystkich platformach w liczbie dwóch milionów egzemplarzy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments