Fortnite: event The Device zakończy drugi sezon!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.06.2020, 11:24 Aktualizacja: 15.06.2021, 11:24
Już dziś rusza The Device - finałowy event obecnego sezonu Fortnite. Tytułowe urządzenie pulsuje energią i spodziewamy się wielkiego wybuchu. Czy będzie on na tyle duży, aby zatopić większą część mapy pod wodą? A może Epic Games przygotował jeszcze większą woltę? Przekonamy się już dziś wieczorem!
The Device to event w Fortnite, który skończy 2. sezon
9 Udostępnień

Koniec drugiego sezonu Fortnite był mocno wyczekiwany

Chociaż gracze Fortnite nie mogą narzekać na nudę, chyba wszyscy entuzjaści strzelanki battle royale od Epic Games wyczekują początku 3. sezonu 2. rozdziału Fortnite. Choć pierwotnie nastąpić miał on już pod koniec kwietnia, producenci gry odwlekali koniec szpiegowskiego motywu niemal w nieskończoność. Spodziewamy się go jednak na dniach, a zwieńczeniem obecnego sezonu będzie event The Device.

Start wydarzenia kończącego 2. sezon Fortnite przewidziany jest na poniedziałek 15 czerwca. The Device ruszyć ma zgodnie z planem o godz. 20.00 czasu polskiego. Przejścia pomiędzy sezonami w grze Epic Games bywały ostatnio bardzo efektowne, więc i tym razem spodziewamy się wielkich rzeczy. Jakich dokładnie?

The Device zacznie się od wielkiego bum!

Tytułowe urządzenie Doomsday Device znajduje się obecnie w pokoju Midasa w HQ. Aktywowane już urządzenie pulsuje od energii i wydaje się, że jest na skraju wybuchu. Nie wiemy wprawdzie, jakie jest jego przeznaczenie, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby wysadziło w powietrze całą Agencję! Tego właśnie spodziewają się gracze, którzy zamierzają znaleźć dobre miejsca do obserwowania eventu kilkadziesiąt minut przed jego rozpoczęciem. To najlepszy sposób, aby nie utknąć w kolejce i nie przegapić wydarzenia na żywo, gdyż tłok na serwerach może spowodować ich przeciążenie.

Plotki mówiące o skinach i broniach Aquamana, które w 3. sezonie 2. rozdziału Fortnite zastąpić mają przedmioty związane z Deadpoolem, sugerują naprawdę spory wybuch. Na tyle duży, że większość mapy znaleźć może się pod wodą. Byłoby to pewnym powtórzeniem skupionego na wodnych klimatach sezonu pierwszego, ale wydaje się to rozwiązaniem idealnym na wakacje!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments