Gameplay A Plague Tale: Innocence przypomina o premierze

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.04.2019, 11:00 Aktualizacja: 28.04.2020, 5:23
Średniowieczna Francja, przenoszące dżumę szczury, mroczna tajemnica i żołnierze inkwizycji – w taki świat już 14 maja 2019 roku wrzucą nas twórcy nowej skradanki. Jak prezentuje się na chwilę obecną gra zobaczycie na nowym gameplayu A Plague Tale: Innocence. Jesteście gotowi na tę mroczną premierę?
gameplay a plague tale innocence
7 Udostępnień

Nowa jakość w gatunku skradanek?

Premiera A Plague Tale: Innocence będzie jednym z najciekawszych growych wydarzeń maja. Może nie będzie to najgłośniejsza gra roku (rasowe skradanki są obecnie dość niszowym gatunkiem), ale zdecydowanie ostrzymy sobie na nią ząbki. Oprócz kilku nowatorskich pomysłów związanych z mechaniką rozgrywki, wśród których główną rolę odgrywać ma gra cienia i światła, tytuł realizowany przez Asobo Studio wydaje się naprawdę ciekawy pod względem fabularnym.

a plague tale: innocence

A Plague Tale: Innocence zaprezentuje historię nastoletniej Amicii de Runes, która w pustoszonej dżumą średniowiecznej Francji chroni siebie i młodszego brata przed żołnierzami inkwizycji oraz stadami niepowstrzymanych szczurów. Wiek bohaterów oraz niesamowity klimat sprawiają, że historia ta może okazać się nie tylko wzruszająca, ale i wciągająca. Szczególnie, że w tle majaczyć będzie mroczny sekret, wpędzający młodych protagonistów w jeszcze większe kłopoty.

Nowy gameplay A Plague Tale: Innocence

Po filmiku z rozgrywki zaprezentowanym na targach Gamescom 2018 przyszedł czas na nowy gameplay A Plague Tale: Innocence. Jeśli na wspomnienie o skradankach cofacie się myślami do kultowego Thiefa, ten materiał może pobudzić znajome wibracje.

Czyż te szczury nie są piękne w swoim realizmie? A Plague Tale: Innocence, przygodowa gra akcji nastawiona na eksplorację świata, rozwiązywanie zagadek środowiskowych oraz sekwencje skradankowe, ukaże się już 14 maja. Gra dostępna będzie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a także komputery PC.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments