A Plague Tale: Innocence

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
a plague tale innocence

A Plague Tale: Innocence

Skradanki
Asobo Studio
14 maja 2019
Focus Home Interactive

Macie wrażenie, że od dawna nie pojawiła się na rynku żadna porządna skradanka, która nie byłaby jednocześnie kolejną częścią znanej serii gier w tym klimacie? A Plague Tale: Innocence ma szansę zaspokoić wasz niedosyt i wnieść nieco świeżości do tego gatunku.

Fabuła gry A Plague Tale: Innocence rozgrywa się w średniowiecznej Francji. Opowiada historię młodej Amici de Runes i jej młodszego brata Hugona, którzy stawiają czoła brutalności spustoszonego dżumą świata, odkrywając przy okazji mroczny sekret. W ucieczce przed żołnierzami inkwizycji, otoczeni przez stada niepowstrzymanych szczurów uosabiających czarną śmierć, Amicia i Hugo nauczą się ufać sobie nawzajem podczas walki o życie, która wydaje się niemożliwa do wygrania. To właśnie rozwój relacji pomiędzy rodzeństwem ma być osią napędową fabuły A Plague Tale: Innocence. Jako bardzo młodzi ludzie nie znajdą raczej okazji do wykazania się fizyczną tężyzną. Możemy mieć więc nadzieję, że twórcy wykażą się i na warstwę narracyjną zostanie położony odpowiedni nacisk. Same skradanie bowiem, choćby i najbardziej wciągające i trzymające w napięciu, nie będzie w stanie przyciągnąć tylu odbiorców ilu jest w stanie zapewnić dobry system walki.

Uzyskanie wrażenia świeżości jest w skradankach niezwykle trudne. Tej sztuki dokonać ma w A Plague Tale: Innocence niecodzienna wolta. Naczelną przestrzenią skradania mają być w grze miejsca skąpane w świetle, gdyż zapewnią one ochronę przed stadami wygłodniałych szczurów. Cienie przydadzą się także do eliminowania wrogów. Wrogowie pozbawieni nagle światła natychmiast zostaną napadnięci przez mrowie gryzoni. Kilkanaście minut rozgrywki zaprezentowane zostało na gameplayu A Plague Tale: Innocence z targów Gamescom 2018. Bronie, w które wyposażona zostanie jedyna sterowalna bohaterka, będą dość nietypowe. Amicia zrobi użytek z małej procy przydatnej w odwracaniu uwagi wrogów oraz… młodszego brata. Będzie on przydatny w trakcie eksploracji świata, ze względu na swój niewielki wzrost mogąc dostać się w miejsca niedostępne dla siostry oraz wrogów.

A Plague Tale: Innocence- wymagania sprzętowe

  • Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • 50 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit
  • Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz
  • 16 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480 lub lepsza
  • 50 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit


F1 2021 ze zwiastunem. Znamy datę premiery gry i wymagania sprzętowe

Electronic Arts dostarczyło szeregu istotnych informacji związanych z premierą gry F1 2021.

Resident Evil Village. Nowy zwiastun i informacje o demach

Jest już dostępny nowy zwiastun Resident Evil Village. Poznaliśmy także świeże informacje o wersjach demonstracyjnych gry.

Oxenfree 2: Lost Signals. Debiut gry jeszcze w tym roku

Oficjalnie zapowiedziano premierę Oxenfree 2: Lost Signals, która odbędzie się jeszcze w bieżącym roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments