Gameplaye Battlefield V zalewają już YouTube’a

Michał Małysa Gry Publikacja: 10.11.2018, 5:33 Aktualizacja: 26.02.2020, 7:49
Do premiery najnowszej części przebojowej serii DICE został nieco ponad tydzień, a pierwsze kopie gry trafiły już do recenzentów. Od kilku dni sieć zalewają więc gameplaye Battlefield V. Zebraliśmy dla was kilka filmików, które mogą wam pomóc w podjęciu decyzji o nabyciu gry lub wstrzymaniu się przed tym.
gameplaye battlefield v
1 Udostępnień

Gry single player jeszcze nie zginęły

Powszechny w siecie hype na wieloosobowe strzelanki może sprawiać wrażenie, że gry single player tracą powoli rację bytu. Najnowsza część jednego z największych rywali BattlefieldaCall of Duty: Black Ops 4 – przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywki multiplayer. Zachwyty recenzentów oraz samych graczy nad zawartym w tej produkcji trybem battle royale zmusiły twórców nowego BF-a do położenia w komunikacji z graczami nacisku na tryb dla jednego gracza. Wyraźnie pokazywał to trailer Battlefield V.

gameplaye battlefield v

Premiera gry zaplanowana została na 20 listopada, ale pierwsze kopie gry trafiły już do recenzentów rozsianych po całym świecie. Dzięki temu sieć (a w szczególności serwis YouTube) zalewają od kilkudziesięciu godzin gameplaye Battlefield V. To doskonała okazja, aby dość dokładnie przekonać się, czy warto nabyć grę od razu po premierze. I czy słusznie wszyscy skupiali się na trybie single player – wiele z filmików koncentruje się także na grze wieloosobowej.

Zebrane przez nas gameplaye Battlefield V

Oto gameplaye Battlefield V, które przez ostatnie kilkadziesiąt godzin zebrały najwięcej wyświetleń w portalu YouTube:

 

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments