GAMESCOM 2019: polski Bee Simulator małym hitem targów!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 22.08.2020, 14:58
Varsav Game Studios zaprezentowało na targach Gamescom 2019 nowy trailer Bee Simulator. Polski symulator pszczoły przyciąga swoją pomysłowością oraz niewątpliwą urodą wielu odwiedzających hale wystawowe w Kolonii. Jest na co popatrzeć, a i sama rozgrywka zapowiada się bardzo miodnie!
bee simulator na gamescom 2019
53 Udostępnień

Bee Simulator – symulator pszczoły małym hitem niemiecki targów

Obserwowanie Twitterowych doniesień z odbywających się w Kolonii targów gier i elektronicznej rozrywki Gamescom 2019 pozwala dostrzec nie tylko największe i najgłośniejsze hity z segmentu gier AAA. Wielu odwiedzających hale wystawowe zatrzymuje swój wzrok i obiektywy aparatów na polskim symulatorze… pszczoły. Trailer Bee Simulator z tegorocznego Gamescomu od razu wyjaśnia sprawę. Ta gra jest naprawdę śliczna!

W Bee Simulator zwiedzać będziemy świat inspirowany nowojorskim Central Parkiem. Celem gry jest rozwój nowego ula po ścięciu drzewa przez chciwych ludzi. Obrona domu przez trzmielami, zbieranie pyłku oraz wykonywanie konsultowanych z profesjonalnymi pszczelarzami tańców pszczół doprowadzi do zbudowania silnej pszczelej społeczności. Jak widać na powyższej zapowiedzi symulatora pszczoły, w grę zagramy także w kilka osób w trybie kooperacji.

Jakie polskie gry zobaczymy jeszcze na Gamescom 2019?

Za Bee Simulator stoi producent o wiele mówiącej nazwie Varsav Game Studios. Poza symulatorem pszczoły na kolońskich targach prezentują oni także grę Giants Uprising. Jest ona całkowitym przeciwieństwem miodnego hitu imprezy. W zapowiedzianej na 2020 rok produkcji wcielimy się w olbrzyma, którego jedynym celem jest eksterminacja gatunku ludzkiego. Niszczenie osad i innych oznak cywilizacji wydaje się co najmniej tak samo dobrą rozrywką jak budowanie od podstaw ula i silnej społeczności pszczół!

Poza Bee Simulator wśród polskich gier na Gamescom 2019 wyróżnić trzeba duże hity z segmentu AAA. Cyberpunk 2077 oraz Dying Light 2 znalazły się wśród produkcji, które na swojej prezentacji promowała wśród najpiękniejszych gier Gamescom 2019 NVIDIA. Oprócz tego wyczekujemy również nowych trailerów Blair Witch oraz Chernobylite – polscy twórcy gier są w gatunku survival horror światową czołówką.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments