GAMESCOM 2019: siedem pięknych gier NVIDIA, wśród nich Cyberpunk

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2019, 18:30 Aktualizacja: 21.08.2020, 18:25
Minecraft, Cyberpunk 2077, Dying Light 2, Call of Duty: Modern Warfare, Vampire: the Maquerade - Bloodlines 2, Watch Dogs Legion oraz Control - to siedem gier, które wykorzystują technologię ray tracingu i są dzięki temu piękne. Obejrzyj najlepsze prezentacje z Gamescom 2019!
w Cyberpunk 2077 znajdzie się ponad 1000 NPC!
5 Udostępnień

Ray tracing nawet w Minecrafcie

Jeżeli najpopularniejszy na świecie sandboks kojarzył wam się dotychczas z brzydką, rozpikselowaną grafiką, wymazać będziecie musieli z pamięci wiele wspomnień. NVIDIA sprawiła bowiem dzięki swojej technologii ray tracingu, że Minecraft sprzedany od listopada 2011 roku w liczbie 176 milionów egzemplarzy będzie teraz piękny jak nigdy wcześniej.

Piękno Cyberpunk 2077 dzięki technologii NVIDIA

Czterdziestosekundowy teaser Cyberpunk 2077 prezentowany przez NVIDIA nie daje wprawdzie wielkiego pojęcia na temat samej gry CD Projekt RED, jednak o grafice mówi więcej niż dużo. I to same dobre rzeczy!

Piękne również Dying Light 2

Inną spośród polskich gier na Gamescom 2019, która skorzysta na technologii ray tracingu, będzie Dying Light 2. Polski survival horror ma być produkcją nie tylko grywalną, ale również piekielnie śliczną.

gry z gamescom 2019 nvidia dying light 2

Ray tracing także w Call of Duty: Modern Warfare

Choć dla fanów serii najważniejszym ogłoszeniem z Gamescom 2019 było niewątpliwie to o rychłej możliwości uczestnictwa w darmowym teście COD: Modern Warfare na PS4, ujrzenie wyczekiwanej gry w tak fantastycznej oprawie graficznej również stanowi nie lada gratkę.

NVIDIA prezentuje Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2

Chociaż zapowiedź Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 ogłoszona została już dość dawno, a sceny z gry wiedzieliśmy również przy okazji prezentacji klanów Brujah, Tremere i Toreador, to dopiero trailer zaprezentowany przez NVIDIA daje nam pojęcie o tym, jak pięknie prezentować może się nocny świat wampirów z Seattle.

Watch Dogs Legion to coś więcej niż nowatorska mechanika

Chociaż gra Ubisoftu zachwyca jak na razie przede wszystkim nowatorską mechaniką, która pozwoli nam na wcielenie się w dosłownie każdą postać zamieszkującą Londyn zrujnowany po brexicie, prezentacja Watch Dogs Legion z Gamescom 2019 poświęcona była również możliwościom graficznym tytułu. Te zaś wydają się naprawdę imponujące, gdyż ray tracing pozwala na żywszą prezentację budowli, samochodów czy takich elementów otoczenia jak kałuże.

Ray tracing za tydzień w Control

Najświeższą okazją na samodzielne przekonanie się o geniuszu technologii ray tracingu będziemy mieli już za tydzień, gdyż na 27 sierpnia zapowiedziana została data premiery najnowszego hitu Remedy Entertainment. Zoptymalizowane Control będzie więc piękne podwójnie – i dzięki wymienionym w podlinkowanym tekście implementacjom, i dzięki ray tracingowi zapewnianemu przez NVIDIA.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments