GAMESCOM 2019: w Watch Dogs Legion zagramy każdym!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 21.08.2020, 18:04
Na najnowszym trailerze opublikowanym przy okazji targów Gamescom 2019 Ubisoft wyjaśnia w jaki sposób wcielimy się w Watch Dogs Legion w dosłownie każdą postać. NVIDIA GeForce zaprezentowała także, w jaki sposób Londyn po brexicie zyska na uroku dzięki technologii ray tracingu.
watch dogs legion na gamescom 2019
6 Udostępnień

Trailer Watch Dogs Legion na Gamescom 2019

Obietnica możliwości grania w Watch Dogs Legion dosłownie każdym napotkanym przechodniem, co usłyszeliśmy podczas prezentacji Ubisoftu na E3, brzmiała dość śmiało. W trakcie targów Gamescom 2019 Ubisoft zdecydował się wyjaśnić, na czym dokładnie polegać ma ta mechanika.

Po obejrzeniu trailera wydaje się to dość oczywiste i nie tak bardzo rewolucyjne. Skłamalibyśmy jednak mówiąc, że granie każdą postacią w Watch Dogs Legion nie sprawia wrażenia naprawdę fajnej zabawy. Napotykani przechodnie mają w końcu swoje własne historie, a możliwość rozwoju postaci oraz ich personalizacji może uczynić z gry Ubisoftu wciągającą rozgrywkę na długie godziny.

Watch Dogs Legion to również ray tracing

Fabułę Watch Dogs Legion osadzoną w Londynie po brexicie mieliśmy okazję poznać z grubsza już nieco wcześniej. Targi Gamescom 2019 dały nam jednak wgląd nie tylko w warstwę mechaniczną oraz fabularną gry. Podczas prezentacji firmy technologicznej NVIDIA GeForce pokazano możliwości graficzne Watch Dogs Legion wspierane przez ray tracing.

Przełomowa technologia graficzna naśladuje ruch światła w realnym świecie, co pozwala na jeszcze piękniejszą i żywszą prezentację budowli, samochodów czy takich elementów otoczenia jak kałuże. Wypróbować możliwości graficzne oraz fabularne Watch Dogs Legion będziemy mogli już 6 marca 2020 roku. Data premiery nowej odsłony buntowniczego cyklu Ubisoftu oznacza wyjście gry na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google Stadia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments