Klan Toreador – zapowiedź frakcji z VTM: Bloodlines 2

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 19.05.2019, 11:00 Aktualizacja: 19.05.2019, 11:00
Paradox Interactive kontynuuję prezentację wampirzych frakcji z zapowiedzianej na pierwszy kwartał 2020 roku gry Vampire The Masquerade: Bloodlines 2. Klan Toreador, poznany na dzisiejszym trailerze, zbiera charyzmatycznych artystów, którzy za pomocą nadnaturalnych zdolności chcą panować nad tłumem.
klan toreador vampire the masquerade
10 Udostępnień

Klan Toreador – kolejny z klanów w Bloodlines 2

Po prezentacji klanu Temere oraz klanu Brujah przyszedł czas na odsłonięcie szczegółów kolejnej frakcji z Vampire The Masquerade: Bloodlines 2. Kontynuacja kultowej gry wyjść ma jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku, a za reaktywację franczyzy ze Świata Mroku wzięło się tym razem Paradox Interactive, korzystające przy tym z usług założonego w 2015 roku studia Hardsuit Labs.

Klan Toreador skupia się na panowaniu nad tłumem za pomocą nadnaturalnego uroku, który przemienić może bezmyślną tłuszczę we wdzięcznych słuchaczy, rozproszoną uwagę w niepodzielną atencję, a agresję w podziw. Umiejętności te sprawiają, że wśród wampirów z Seattle klan artystów skupionych na pięknie pełni zdecydowanie przewodnią rolę.

Czego spodziewać się po Vampire The Masquerade: Bloodlines 2?

Niestety, póki co niewiele wiemy o samym gameplayu Vampire The Masquerade: Bloodlines 2. Wydawca gry rozpoczął bowiem kampanię reklamową od przedstawiania głównych stronnictw, które nadają ton nocnemu życiu Seattle. Informacje niefabularne ograniczają się wyłącznie do podania platform (tym razem zagramy nie tylko na PC, ale również PlayStation 4 oraz Xbox One) i przybliżonej daty premiery (ma być to pierwszy kwartał 2020 roku).

klan brujah Vampire The Masquerade - Bloodlines 2

Na Steam, Epic Games Store, GOG oraz Paradox Store dostępny jest już preorder podstawowej wersji Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 na PC. Kosztuje on 215 zł, ale oprócz tego nabyć można również edycje rozszerzone, w ramach których dostaniemy także przepustkę sezonową.

Źródło: Paradox Interactive. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments