Klan Tremere – zapowiedź frakcji z VTM: Bloodlines 2

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.05.2019, 14:00 Aktualizacja: 9.05.2020, 11:16
Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 będzie miało swoją premierę dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, jednak Paradox Interactive stara się już teraz wzbudzić zainteresowanie produkcją. Służyć mają temu między innymi cotygodniowe prezentacje wampirzych frakcji. Dziś czas na klan Tremere.
vampire the masquerade: bloodlines 2
12 Udostępnień

Bloodlines 2 – powrót kultowego RPG

Pierwsza część Bloodlines ukazała się na rynku w 2004 roku i podbiła serca graczy bogactwem przedstawionego świata. – VTM: B stawia fabułę na takim wysokim piedestale, że wydany miesiąc wcześniej Bloodrayne wydaje się być tylko grafiką i animacją. W Vampire the Masquerade: Bloodlines mamy do czynienia z autentyczną wampirzą subkulturą. Przemierzamy Santa Monica, centrum Los Angeles, Hollywood, a także Chinatown – wspominał produkcję w naszym rankingu gier o wampirach Grzegorz.

tremere klan vampire the masquerade bloodlines 2

Zapowiedziane niedawno Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 przeniesie nas z kolei do Seattle. Mimo iż o samej produkcji wiemy jak na razie niewiele, gdyż informacje podane przez wydawnictwo Paradox Interactive ograniczają się do podania platform (tym razem zagramy nie tylko na PC, ale również PlayStation 4 oraz Xbox One) i przybliżonej daty premiery (ma być to pierwszy kwartał 2020 roku), to co jakiś czas otrzymujemy kolejne zajawki fabularne. Teraz twórcy gry przybliżają nam kolejny z wampirzych klanów Świata Mroku.

Klan Tremere – wybierz ścieżkę krwi

Kim są przedstawiciele klanu Tremere? – Opętani obsesją na punkcie wiedzy, uzurpatorzy, czarnoksiężnicy, heretycy i krwawe wiedźmy… Klan Tremere można określać na wiele sposobów. Gracze, którzy zdecydują się dołączyć do szeregów tego klanu zyskają dostęp do dwóch nowych Dyscyplin na bazie indywidualnych mocy z przeszłości – opisują Tremere twórcy gry.

Preorder podstawowej wersji Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 na PC dostępny jest już na Steam, Epic Games Store, GOG oraz Paradox Store. Kosztuje on 215 zł, ale oprócz tego nabyć można również edycje rozszerzone, w ramach których dostaniemy także przepustkę sezonową. Premiera gry zapowiedziane została na pierwszy kwartał 2020 roku przez wydawnictwo Paradox Interactive, które stworzenie nowej odsłony wampirzej serii powierzyło założonemu w 2015 roku studiu Hardsuit Labs. W Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 zagramy także na Xbox One oraz PlayStation 4.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments