Klan Brujah – zapowiedź frakcji z VTM: Bloodlines 2

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.05.2019, 10:00 Aktualizacja: 4.05.2020, 6:21
Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 będzie miało swoją premierę dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, jednak możemy się nastawić, że co i rusz Paradox Interactive prezentował będzie nam kolejne zajawki. Dziś poznać możemy klan Brujah – frakcję krwiopijczych wyrzutków i rebeliantów.
klan brujah Vampire The Masquerade - Bloodlines 2
14 Udostępnień

Bloodlines 2 – wielki powrót po piętnastu latach

Pierwsza część jednej z najlepszych gier o wampirach miała swoją premierę dokładnie piętnaście lat temu. Produkcja studia Troika Games zyskała miano kultowego RPG-a dzięki bogactwu świata przedstawionego oraz świetnej fabule. Nic dziwnego więc, że zapowiedź powstania Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 rozbudziła wśród fanów staroszkolnych gier fabularnych spore nadzieje.

Wydanie Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 zapowiedziane zostało na pierwszy kwartał 2020 roku przez wydawnictwo Paradox Interactive, które stworzenie nowej odsłony wampirzej serii powierzyło założonemu w 2015 roku studiu Hardsuit Labs. Niestety, o powstającej grze wciąż wiemy stosunkowo mało. Tym razem wyjdzie ona nie tylko na PC, ale również na konsole, a akcja będzie miała miejsce nie w Los Angeles, lecz w Seattle. Twórcy gry przedstawili również jeden z klanów, do których należeć będzie mogła nasza postać.

Klan Brujah – rebelianci, wyrzutkowie, prostaki

Kampanię reklamową Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 wydawca gry rozpoczął od przedstawienia głównych stronnictw, które nadają ton nocnemu życiu Seattle. – Północno-Zachodnie Wybrzeże od zawsze przyciągało wyrzutków i  tułaczy, którzy szukają pewnej dozy anonimowości i niezależności. Klan Brujah nigdy nie był wielką częścią społeczności krwiopijców z Seattle, ale kiedy już wbijają na imprezę, ich obecność da się odczuć od razu – prezentuje frakcję Paradox Interactive.

Preorder podstawowej wersji Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 na PC dostępny jest już na Steam, Epic Games Store, GOG oraz Paradox Store. Kosztuje on 215 zł, ale oprócz tego nabyć można również edycje rozszerzone, w ramach których dostaniemy także przepustkę sezonową. Jej obecność świadczy o fakcie, że życie gry nie skończy się na samej podstawce, jednak póki co nie wiemy nawet, jak wyglądała będzie bazowa wersja produkcji.

Wy też nie możecie doczekać się więcej szczegółów o rozgrywce w Vampire The Masquerade: Bloodlines 2? Koniecznie śledźcie nasze newsy, gdyż o tym tytule z pewnością napiszemy jeszcze nie raz i nie dwa!

Źródło: Paradox Interactive. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments