GAMESCOM 2019 – Remothered: Broken Porcelain zapowiedziane

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 26.08.2020, 18:03
Kolejnym survival horrorem prezentowanym podczas targów Gamescom 2019 było Remothered: Broken Porcelain. Gra doczekała się klimatycznego zwiastunu, ale nie zdąży na wielką tegoroczną walkę Blair Witch oraz Those Who Remained - premiera nowej gry zaplanowana jest na III kwartał 2020.
remothered broken porcelain
0 Udostępnień

Broken Porcelain zapowiedziane na Gamescom 2019

Jednym z ogłoszeń z targów Gamescom 2019, które zdecydowane musimy nadrobić, jest zapowiedź Remothered: Broken Porcelain. Jej pominięcie byłoby sporym zaniedbaniem przede wszystkim dlatego, że pisaliśmy już o innych grach z tego gatunku prezentowanych na niemieckiej imprezie. Był to pokazany chwilę przez targami trailer Those Who Remained oraz tekst o Blair Witch z Gamescom 2019. Jak na ich tle wypada Remothered: Broken Porcelain?

Cóż, jest dokładnie tak, jak mogliśmy spodziewać po trailerze survival horroru: mrocznie, niejednoznacznie, z jump scare’em na końcu. – Remothered: Broken Porcelain przynosi mnogość pozytywnych zmian do serii, wprowadzając nowy gameplay oraz elementy storytellingu, które wpajają nowe życie w postaci z tajemniczej Ashmanna Inn – zapowiadają twórcy gry.

Co wiemy o kolejnej części serii Remothered?

Podobnie jak poprzednia część serii, czyli Remothered: Tormented Fathers, i ta będzie pod względem gameplayu klasycznym survival horrorem, w którym rozwiązywanie zagadek przeplatać musimy z ucieczką przed nierzeczywistymi zagrożeniami. Akcja gry ma miejsce po wydarzeniach z części pierwszej i podobnie jak wcześniej przeplatana będzie milionem nawiązań do najpopularniejszych popkulturowych przedstawień grozy i horroru.

Za stworzenie produkcji odpowiada włoskie studio Stormind Games, a grę wydaje we współpracy z Modus Games Darril Arts, firma założona przez Chris Darril, który odpowiada również za scenariusz tytułu oraz jego reżyserię. Data premiery Remothered: Broken Porcelain zapowiadana jest na trzeci kwartał 2020 roku. Gra ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments