Those Who Remain z trailerem przed Gamescom 2019

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 8.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 8.08.2020, 11:04
Pierwsze gry mające być prezentowane na targach Gamescom 2019 pokazywane są już na trailerach. Jedną z nich jest horror psychologiczny Those Who Remain, który jeszcze w tym roku stanie w szranki z polską produkcją Blair Witch od mistrzów gatunku z Bloober Team.
those who remain trailer przed gamescom
3 Udostępnień

Those Who Remain zaprezentowane przed targami Gamescom

Odbywające się w Kolonii targi Gamescom 2019 rozpoczną się dopiero 20 sierpnia, jednak twórcy gier już teraz uszczknąć chcą nieco zainteresowania mediów. Dlatego też spodziewać powinniśmy się w przeciągu następnych dni wysypu nowych trailerów. Those Who Remain zaprezentowane zostało z tej okazji przez nowego wydawcę, z którym zdecydowali się współpracować twórcy gry ze studia Camel 101.

Those Who Remain to horror psychologiczny, w którym przyjdzie nam zbadać plotki o tajemniczych zniknięciach mieszkańców sennego miasteczka Dormont. Jako zwiedziony przez mrok Edward Turner starali będziemy się przetrwać noc i uciec przed morderczymi istotami, które czają się w ciemnościach.

Czy psychologiczny horror przebije polskie Blair Witch Project?

Those Who Remain tworzone jest przez niezależne studio Camel 101. Skąpane w mroku i operujące głównie fabułą horrory psychologiczne to dość oczywisty wybór dla tego typu podmiotów. Najlepszym przykładem są polscy twórcy gier ze studia Bloober Team, którzy po recenzowanym przez Zagrano Layers of Fear 2 przygotowują się do promowanej trailerem premiery Blair Witch. Nastąpi ona 30 sierpnia, a siła marki znanej z serii popularnych filmów kinowych może rozsławić producentów na cały świat.

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Those Who Remain, premiery gry spodziewać powinniśmy się jeszcze w tym roku – tak przynajmniej informuje strona produktu na Steamie. Oprócz PC gra Camel 101 ukaże się także na PlayStation 4 oraz Xbox One. Fani horrorów psychologicznych będą mieli więc naprawdę ciekawy wybór!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments