Gang Zbawiciela – kontrowersyjna gra zmierza na PS4

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 22.05.2019, 12:00 Aktualizacja: 22.05.2020, 11:31
Niezależnych gier próbujących ugrać coś na potencjalnej kontrowersji wydawanych jest masa (wspomnijmy tylko symulator gwałtu!), a 4 czerwca dołączy do tego grona Gang Zbawiciela na PS4. Tytuł ukazał się już w marcu na Steamie i nie wywołał spodziewanego szumu. Kto jednak wie, jak będzie tym razem...
gang zbawiciela
0 Udostępnień

Jeżeli Priest Simulator to dla was za mało…

Pamiętacie grę Priest Simulator, która bez żadnego problemu trafiła do naszego rankingu najdziwniejszych symulatorów? W produkcji polskiego studia Delirma wcielaliśmy się w opiekuna wiejskiej parafii, do którego wyzwań należało odprawianie mszy pod wpływem alkoholu, walka z innymi księżmi, egzorcyzmowanie ofiar opętań czy bezwstydne obdzieranie wiernych z pieniędzy.

Gra nie wzbudziła jednak tak wielu kontrowersji, jak liczyć mogli na to wydawcy. W pierwszych dniach czerwca swój obrazoburczy potencjał wypróbuje jednak kolejny tytuł kpiący z uczuć religijnych. Kiedy spodziewać możemy się pierwszych protestów związanych z Gangiem Zbawiciela?

Premiera Gangu Zbawiciela na PS4 już 4 czerwca

W niezależnej produkcji Catness Games wcielamy się w tytułowego zbawiciela, który przeprowadzić musi wiernych przez niezliczoną ilość pułapek zastawianych przez rozgniewanego na ludzkość ojca. Brutalne próby prowadzące do zbawienia nie oszczędzają Gangu Zbawiciela, zabijając podążających za nim na kilkanaście różnych sposobów.

Gra w wersji PC pojawiła się na rynku w marcu, jednak nie zrobiła wielkiego szumu. Dzięki recenzjom na Steamie wiemy jednak, czego możemy się spodziewać. Entuzjaści podkreślają humorystyczną stronę produkcji oraz stanowiący niemałe wyzwanie gameplay, podczas gdy w negatywnych zwraca się uwagę na toporność rozgrywki.

Gang Zbawiciela na PS4 obrażać będzie nasze religijne uczucia od 4 czerwca 2019 roku.

Źródło: Push Square. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments