Gears 5 wyląduje w sklepach jeszcze we wrześniu tego roku!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 11.06.2019, 12:30 Aktualizacja: 11.06.2020, 12:11
Microsoft również może pochwalić się ciekawymi grami na wyłączność. Jednymi z ciekawszych gier exclusive Xbox One są zawsze kolejne odsłony serii Gears of War. Na prezentacji z targów E3 zapowiedziany został na wrzesień tego roku Gears 5. Gameplay oraz trailer dają bardzo przyjemny obraz gry.
gears 5 premiera we wrzesniu 2019
0 Udostępnień

Jedna z niewielu hitowych franczyz Microsoftu

Konsola Xbox One zdecydowanie przegrywa porównanie z PlayStation 4. I wcale nie chodzi tu wyłącznie o dwukrotnie większą sprzedaż sprzętu Sony, ale również o znacznie mniej imponującą ofertę gier na wyłączność ze stajni Microsoftu. Są jednak takie tytuły, których konsole z iksem w nazwie nie muszą się wstydzić, i zdecydowanie należą do tej grupy przedstawiciele cyklu Gears of War.

gears 5 premiera we wrzesniu 2019

To seria trzecioosobowych strzelanek, zapoczątkowana jeszcze w 2006 roku i ściśle powiązana z konsolą Microsoftu. Jako że kolejne odsłony wychodzą mniej więcej co trzy lata, fani GoW mogli spodziewać się premiery kolejnej odsłony jeszcze w tym roku. I tak właśnie się stanie, co ogłoszone zostało na prezentacji Microsoftu na E3.

Premiera Gears 5 we wrześniu tego roku

Kolejną odsłonę serii Gears of War zapowiedziano na jesień tego roku. Premiera Gears 5 zaplanowana jest na 10 września 2019.

Trzecioosobowa strzelanka zaprezentowana została nie tylko na zwiastunie. W serwisie IGN pojawił się również czternastominutowy gameplay Gears 5.

Źródło: IGN. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments