George R. R. Martin i FromSoftware? Autor znów rozpala plotki

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.05.2019, 10:11 Aktualizacja: 22.05.2020, 10:11
Czy plotki o współpracy George'a R.R. Martina z FromSoftware okażą się prawdą? Autor potwierdził właśnie swój udział w pracach nad grą japońskiego pochodzenia, co wzmaga oczywiście rozchodzące się od miesięcy pogłoski. Ewentualne potwierdzenie przynieść mogą nam targi E3 w Los Angeles.
george martin i fromsoftware
13 Udostępnień

Pamiętacie plotki na temat Gry o Tron od FromSoftware?

W szczycie zajawki marcową premierą Sekiro: Shadows Die Twice podzieliliśmy się z wami plotkami na temat potencjalnej Gry o Tron od FromSoftware. Według informacji podanych przez Liama Robertsona japońskie studio ma w tajemnicy pracować nad RPG sporo różniącym się od Sekiro, Bloodborne’a czy gier z serii Dark Souls.

Główną cechą powstającej gry miał być otwarty świat przypominający średniowiecze, a do celów gracza należeć miałoby zinfiltrowanie kilku królestw oraz zabicie ich przywódców w celu przejęcia ich specjalnych zdolności. Do pracy nad produkcją zaangażowany został ponoć sam Martin, choć nie wiemy, czy chodzi tu o adaptację któregoś z jego dzieł, czy może wykreowanie epickiego świata nowej franczyzy od podstaw.

George R. R. Martin i FromSoftware? Plotki znów się wzmagają

Plotki na temat potencjalnej współpracy George’a R. R. Martina i FromSoftware wzmogły się, gdy amerykański pisarz skomentował na swoim blogu finał serialu na podstawie swojej najgłośniejszej serii powieściowej (zapraszamy swoją drogą do naszej spoilerowej recenzji 8 sezonu Gry o Tron). Przy okazji wymienił również szereg projektów, nad którymi obecnie pracuje. Jednym z nich ma być gra wideo z Japonii.

Naturalnie rozpaliło to na nowo plotki. Ich ewentualnego potwierdzenia spodziewać możemy się na kalifornijskich targach E3, które odbędą się w tym roku w dniach 11-13 czerwca. Pracujące nad dwoma nieujawnionymi jeszcze grami z segmentu AAA FromSoftware ma ujawnić jedną z nich właśnie w Los Angeles. Czy będzie to tytuł, nad którym pracuje również Martin? Przekonamy się już niedługo!

Źródło: Game Rant. Grafika: Unsplash

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments