Ghost of Tsushima: artbook ukaże się kilka dni po grze

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.03.2020, 13:27 Aktualizacja: 10.03.2021, 13:27
Tak wielka gra exclusive nie mogła obejść się bez mnóstwa gadżetów towarzyszących premierze! Ghost of Tsushima doczeka się artbooka, który wydany zostanie przez Dark Horse Books. Książka The Art of Ghost of Tsushima upamiętnia najbardziej epickie sceny kinowe z gry oraz prezentuje świat przedstawiony na wysokiej jakości grafikach. Nieźle wygląda również design okładki.
ghost of tsushima artbook
5 Udostępnień

Ogłoszono premierę artbooka Ghost of Tsushima

Wydawnictwo Dark Horse Books ogłosiło premierę artbooka The Art of Ghost of Tsushima, który powstaje we współpracy ze studiem Sucker Punch Productions, odpowiedzialnym za stworzenie jednej z ostatnich wielkich gier exclusive na PS4. Jak informuje w materiałach prasowych DH, starannie wykonany tom został zainspirowany przez tradycyjną japońską estetykę. Dokumentuje on różne etapy tworzenia Ghost of Tsushima.

Książka The Art of Ghost of Tsushima prezentuje każdy detal z obszernego i egzotycznego świata przedstawionego. Eleganckie ilustracje przedstawiają dynamiczne postaci, uduchowione krajobrazy oraz diagramy pokazujące kunszt mistrzów samurajskiego miecza. Wszystkim  tym ślicznościom towarzyszą ujęcia z najbardziej emocjonujących scen kinowych w grze. Artbook Ghost of Tsushima ma 208 stron, a jego cena wynosi w Amazonie 49,99 dolarów.

Od niedawna wiemy, kiedy gra ukaże się na rynku

Artbook ukaże się kilka dni po premierze Ghost of Tsushima. Dokładną datę ukazania się tytułu Sucker Punch Productions poznaliśmy zaledwie kilka dni temu. Zaplanowana została na 26 czerwca 2020 roku. Ukaże się wówczas na PlayStation 4 i będzie jedną z ostatnich głośnych premier na PS4. Po ukazaniu się Ducha Cuszimy oraz późniejszego The Last of Us 2 kolejne wielkie gry exclusive Sony powstawały będą już na PlayStation 5.

Ghost of Tsushima to gra akcji w klimacie Japonii z okresu najazdu mongolskiego w XIII wieku. Sandboksowy charakter rozgrywki pozwoli nam na przemierzanie tytułowej wyspy pieszo i konno, a osią fabularną ma być zemsta głównego bohatera na mordercach jego rodziny.

Grafika: Dark Horse Books.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments