Ghost of Tsushima: Legends. Tryb multiplayer już wkrótce!

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 19.08.2020, 8:41 Aktualizacja: 19.08.2021, 8:49
Do Ghost of Tshushima już za chwilę zawita darmowy dodatek multiplayer pod nazwą Legends. Jakie nowe funkcje zaoferuje dodatek i jak będzie wyglądał gameplay w nowym trybie? Sprawdź spodziewany czas premiery Legends i opis trybu multiplayer w Ghost of Tsushima.
Legends to tryb multiplayer w Ghost of Tsushima
0 Udostępnień

Na czym polega darmowy dodatek do Ghost of Tsushima

17 sierpnia na oficjalnym blogu PlayStation ukazał się wpis Darrena Bridgesa, Senior Game Developera z Sucker Punch Productions. Darren ujawnił, że do końca roku na Ghost of Tsushima ukaże się darmowy dodatek umożliwiający grę wieloosobową w trybie kooperacji pod nazwą Legends. Premiera samej podstawy Ghost of Tsushima miała miejsce w połowie lipca, a gra z miejsca stała się hitem.

Legends ma być zupełnie nowym doświadczeniem dla graczy Ghost of Tsushima. To osobny tryb gry, który nie będzie związany z Jinem ani innymi postaciami z głównego wątku. Zamiast tego skupi się na czterech wojownikach z legend opowiadanych przez mieszkańców Cuszimy (Tsushima to po polsku Cuszima, wyspa położona na Cieśninie Koreańskiej).

Kampania singla Ghost of Tsushima skupia się na eksploracji otwartego świata i naturalnego piękna wyspy. Z kolei tryb Legends będzie nawiedzony i fantastyczny, z lokacjami i przeciwnikami inspirowanymi japońskim folklorem i mitologią. Nacisk ma być położony na wspólną walkę i dynamikę gry.

Jak będzie wyglądał gameplay w Ghost of Tshushima: Legends?

Legends będzie trybem dostępnym wyłącznie w multiplayerze. Można w niego zagrać zarówno ze znajomymi, jak i przez automatyczny matchmaking w grupach od 2 do 4 osób. Każdy gracz będzie miał do wyboru jedną czterech klas:

  • Samuraj
  • Asasyn
  • Ronin
  • Łowca

Każda z klas ma oczywiście swoje umiejętności i zalety, których jeszcze nie ujawniono.

Współpracując z jednym graczem w Ghost of Tsushima: Legends będziemy mogli zagrać w jedną z misji kooperacyjnych o coraz większym stopniu trudności, czyli w tryb Story. Tryb ma być stworzony na podstawie gameplayu z singla, ale dodane zostaną do niego nowe elementy, które będą wymagały uważnej synchronizacji z partnerem.

Jeśli podejmiemy współpracę z 3 trzema graczami, to będziemy mogli wziąć udział w walce z falami wrogów w misjach typu Survival. Wśród wrogów w tym trybie pojawią się najpotężniejsi przeciwnicy w grze, w tym nowi przeciwnicy Oni z nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Po przejściu trybu Story i Survival dostaniemy możliwość wzięcia udziału w czteroosobowym Rajdzie. Ten tryb ma ukazać się wkrótce po premierze Ghost of Tsushima: Legends. Rajd wyśle graczy do zupełnie nowego świata, gdzie spotkają się z przerażającym i brutalnym przeciwnikiem.

A wam jak dotychczas podoba się ta gra? My w recenzji Ghost of Tshushima daliśmy jej bardzo wysoką notę!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments