Ghost Recon Wildlands za darmo tylko w majówkę

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.05.2019, 13:00 Aktualizacja: 1.05.2020, 3:49
Ubisoft kolejny raz może zapunktować u graczy. Po niezwykle udanej akcji marketingowej z rozdawaniem Assassin's Creed Unity w ramach wsparcia odbudowy katedry Notre Dame, przyszedł czas na kolejne tytuły, za które nie zapłacimy złotówki. Od 2 do 5 maja zagramy za darmo w Ghost Recon Wildlands.
ghost recon wildlands za darmo
11 Udostępnień

Darmowe gry od Ubisoftu są ostatnio normą

Chociaż nie przypominam sobie, aby ostatnio jakaś gra Ubisoftu potraktowana została hiperentuzjastycznie przez krytykę, produkcje giganta branży gier wideo zawsze sprzedają się świetnie. Może mieć to wiele wspólnego z faktem, że po prostu sprawiają mnóstwo frajdy. Kilkadziesiąt godzin spędzonych w świecie Assassin’s Creed Odyssey czy The Division 2 to świetna inwestycja pod kątem rozrywki.

Warto też wiedzieć, że coraz częściej za weekendowe granie w tytuły Ubisoftu nie wymaga od nas zapłacenia ani złotówki.

Ostatnio najgłośniejszą akcją Ubisoftu było wsparcie odbudowy katedry Notre Dame. Producent zdecydował się udostępnić za darmo grę, w której wokół paryskiego kościoła koncentruje się część akcji. Był to strzał w dziesiątkę – Assassin’s Creed Unity zostało ściągnięte w trzech milionach egzemplarzy, a firma wyraźnie zyskała pod względem wizerunkowym.

Najlepszym tego świadectwem było bombardowanie tytułu pozytywnymi recenzjami na Steamie. Akcje tego typu mają zazwyczaj formę protestu przeciw źle odbieranym publicznie działaniom deweloperów (przypomnijmy choćby niedawną zemstę graczy Borderlands 3 na producencie udostępniającym swoją grę na wyłączność dla Epic Games Store albo falę negatywnych ocen Shadow of the Tomb Raider), więc jest to wyczyn godny podziwu.

ghost recon wildlands za darmo d

Do ostatniej niedzieli mogliśmy grać za darmo w The Crew 2, teraz zaś Ubisoft chce przypomnieć nam za darmo Ghost Recon Wildlands, grę akcji sygnowaną nazwiskiem Toma Clancy’ego. Chcecie poznać szczegóły oferty?

Ghost Recon Wildlands za darmo od 2 do 5 maja

Promocja na Ghost Recon Wildlands za darmo potrwa od 2 do 5 maja 2019 roku. Darmowy weekend z grą Ubisoftu rozpocząć można na stronie producenta. Dobrą wiadomością jest z pewnością udostępnienie graczom wcześniejszego preloadu, jednak dostępny jest on wyłącznie dla wersji PlayStation oraz PC. Gracze Xbox One ściągną Ghost Recon Wildlands za darmo dopiero wtedy, gdy ruszy promocja.

Pełen harmonogram prezentuje poniższa grafika:

ghost recon wildlands za darmo

Dostępne za darmo Ghost Recon Wildlands to sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego strzelanka kooperacyjna, w której kierujemy poczynaniami bohaterów obserwowanych z perspektywy trzeciej osoby. Premiera gry miała miejsce w marcu 2017 roku, jednak koneserzy nieco bardziej wymagających shooterów z pewnością nie będą zawiedzeni poziomem grafiki.

Po zakończeniu darmowego weekendu produkcję nabyć będzie można w PS Store, gdzie z pierwotnej ceny 199 zł przeceniona została o 70% na zaledwie 59 zł.

Źródło: Ubisoft. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments