Kiedy premiera Ginny and Georgia w Netflix?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 19.03.2020, 8:00 Aktualizacja: 19.03.2020, 8:00
Matka zachowująca się jak nastolatka i młoda dziewczyna, która czuje się znacznie bardziej dojrzała od swojej rodzicielki? Na takiej relacji będzie opierać się nowy serial Netflixa, czyli Ginny and Georgia. Data premiery nie została dokładnie ustalona. Netflix informuje tylko, że serial ukaże się w 2020 roku. Sprawdź inne, znane już szczegóły na temat serialu Ginny and Georgia!
ginny-and-georgia-premiera
0 Udostępnień

Ginny and Georgia – kiedy możemy się spodziewać premiery?

Netflix określił datę premiery serialu luźno na 2020 rok. Zdjęcia do produkcji były kręcono w Toronto i zakończyły się 10 grudnia 2019 roku, teraz trwają prace nad postprodukcją.

Zapewne Netflix niedługo ogłosi dokładną datę wypuszczenia odcinków serialu i zapewne – zgodnie z tradycją – wszystkie ukażą się jednego dnia o godz. 9 rano. Serial będzie miał 10 epizodów. Podobnie jak niedawno recenzowane przez nas Spinning Out będzie dramatem kierowanym do nastolatków.

Co wiemy o serialu Ginny and Georgia od Netflixa?

Serial będzie opowiadał historię dwóch kobiet – matki i córki, które mają dość życia na walizkach. 30-letnia Georgia ma jednak swoje tajemnice, które mogą to uniemożliwić. Dodatkowo jej 15-letnia córka Ginny często czuje się bardziej dojrzała od swojej matki, która jest bardzo beztroską osobą. W tym wszystkim nastolatka będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole i w miłości, która niespodziewanie na nią spadnie.

W serialu Ginny and Georgia zobaczymy następujących aktorów:

  • Brianne Howey – jako Georgię,
  • Antonię Gentry – jako Ginny,
  • Diesela La Torraca – jako Austina,
  • Jennifer Robertson – jako Ellen,
  • Sarę Waisglass – jako Maxine.

Netflix nie wypuścił jeszcze oficjalnej zapowiedzi serialu. To kolejna po Dash and Lily produkcja platformy, której daty premiery jeszcze nie poznaliśmy i która będzie ściśle opierać się na głębokiej relacji dwójki głównych bohaterów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments