Premiera Dash and Lily w Netflix bardzo odległa

Michał Małysa Seriale Publikacja: 5.03.2020, 8:00 Aktualizacja: 5.03.2021, 0:37
Dash and Lily to zapowiedziana w 2019 roku komedia romantyczna, w której fabuła opiera się na nastolatkach kontaktujących się między sobą za pośrednictwem notatnika. Netflix nie podał jeszcze konkretnej daty premiery - wiemy tylko, że serial planowo ma zadebiutować na platformie w 2020 roku. Co jeszcze wiadomo?
Netflix
3 Udostępnień

Kiedy Netflix ujawni datę premiery Dash and Lily?

Dash and Lily zapowiada się na typową lekką komedię romantyczną (pewnie coś w stylu Do wszystkich chłopców). Tytułowi Dash i Lily, dwójka nastolatków, wymieniają się krótkimi wiadomościami z sobą za pośrednictwem notatnika. Dash jest cyniczny, Lily optymistyczna, więc szykuje się pewnie sporo konfliktów między tą dwójką. W pewnym momencie nastolatkowie zorientują się, że mają ze sobą więcej wspólnego niż mogliby przypuszczać.

Netflix ani nie ujawnił daty premiery serialu, ani jeszcze nie wypuścił żadnego teaser trailera. Według planów Dash and Lily ma zadebiutować na platformie jeszcze w tym roku, ale to perspektywa kilku miesięcy.

Czego możemy się spodziewać po Dash and Lily od Netflixa?

Co już wiemy o Dash and Lily? Udział w produkcji wezmą: Shawn Levy (pracował m.in. przy Stranger Things) oraz Nick Jonas. Zresztą to właśnie Jonas – amerykański aktor, wokalista i autor wyprodukuje Dash and Lily dla Netflixa. Ponadto wiemy że:

  • Role główne zagrają Midori Francis oraz Austin Abrams.
  • Fabuła będzie opierać się na książce o tym samym tytule autorstwa Rachel Cohn i Davida Levithana.

Czekamy, aż Netflix zdradzi więcej na temat produkcji i wypuści pierwsze zdjęcia z planu serialu!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments