Gra Narcos: Rise of the Cartel!

Michał Małysa Gry Publikacja: 16.11.2018, 6:27 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:46
Dzień przed premierą trzeciego sezonu serialowej opowieści o Pablo Escobarze zapowiedziana została gra Narcos, której główną inspiracją jest serial Netflix o tym samym tytule. Narcos: Rise of the Cartel będzie grą strategiczną rozgrywaną w systemie turowym. Zapraszamy do obejrzenia trailera produkcji!
gra narcos
0 Udostępnień

Za co fani pokochali serial Narcos?

Historia Pablo Escobara elektryzowała ludzi od bardzo dawna, ale popkulturowa kariera tej postaci osiągnęła swój szczyt dopiero dzięki serialowi wyprodukowanemu przez Netflix. Historia najsłynniejszego na świecie narkotykowego barona doczekała się już dwóch sezonów, a dziś swoją premierę będzie miał kolejny. Co przyciąga do serialu Narcos tłumy widzów z całego świata?

narcos wagner moura

Ilu fanów, tyle odpowiedzi na to pytanie. Niektórzy wskazują na genialną główną rolę Wagnera Moury, inni na trzymającą w napięciu fabułę, a nie bez znaczenia jest też grupa fanów wskazująca na magnetyzm samej historii Escobara, bossa narkotykowego u szczytu kariery dosłownie taczającego się w pieniądzach. Którykolwiek z tych elementów nie byłby najważniejszy, pewne jest jedno – razem tworzą iście wybuchową mieszankę. Przejść obok niej obojętnie chyba się nie da.

Gra Narcos ukazana na lapidarnym trailerze

Netflix postanowił skorzystać z zawrotnej popularności Escobara i podbić dzięki jego postaci kolejny rynek. Gra Narcos: Rise of the Cartel będzie pierwszym wysokobudżetowym tytułem na podstawie serialu tego giganta. Trailer nie ujawnia może zbyt wiele, ale sugeruje wprost, że będzie to taktyczna strategia oparta na systemie turowym. Fabuła skupi się na pierwszym sezonie serialu, a w rolę narratora wcieli się sam Pablo. Kim przyjdzie pokierować graczom? Jedną opcją będzie kartel Medellin, drugą – DEA.

Premiera gry Narcos: Rise of the Cartel wstępnie została zaplanowana na trzeci kwartał 2019 roku. Za jej powstanie odpowiada brytyjskie studio Kuju Entertainment. Produkcja ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Czy będzie stanowiła jeden z elementów kampanii promującej czwarty sezon serialu Narcos? O tym przekonamy się już za rok!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments