Halo Infinite pojawi się dopiero w drugiej połowie 2021 roku

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 10.12.2020, 10:56 Aktualizacja: 10.12.2021, 10:57
Microsoft ewidentnie ma pecha do tworzenia gier na wyłączność swoich nowych konsol – w przypadku zeszłej generacji musieliśmy czekać aż 6 lat na premierę Crackdown 3, a powoli do tej rangi zaczyna urastać Halo Infinite. Gra miała ukazać się na premierę Xboksa Series X|S, jednak latem premiera została przesunięta na przyszły rok. Teraz nowy tytuł 343 Industries dostał kolejną, bardziej precyzyjną datę premiery, a jest nią jesień 2021 roku. Twórcy opublikowali również kilka zrzutów ekranu pokazujących, jak prezentuje się Halo Infinite po wprowadzonych poprawkach.
0 Udostępnień

Nowe Halo nadejdzie później, niż zakładano

Opublikowane w te wakacje materiały z Halo Infinite wzbudziły w graczach mieszane uczucia, co ostatecznie zmusiło deweloperów z 343 Industries do zmiany daty premiery. Pierwotnie produkcja miała ukazać się na start Xboksie Series X|S, jednak zdecydowano się na przesunięcie na bliżej niesprecyzowany termin 2021 roku. W międzyczasie z projektem pożegnał się Chrisa Lee, dotychczasowy reżyser Infinite i szef studia, a twórcy zapowiedzieli, że nie pojawią się z demem na tegorocznym The Game Awards.

Teraz dowiedzieliśmy się, że na premierę gry przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej, niż zakładano to na początku. We wpisie na blogu gry Joseph Staten, jeden z wieloletnich pracowników studia, poinformował, że kolejnym terminem wydania gry będzie wiosna 2021 roku. Tym samym Halo Infinite zalicza roczną obsuwą, a bardzo możliwe, że nie będą to jedyne przesunięcia, zwłaszcza że jedyne, czym aktualnie mogą pochwalić się twórcy są nowe zrzuty z ekranu.

Fakt, prezentują się o niebo lepiej niż to, co mogliśmy oglądać latem, jednak ciągle są to tylko zdjęcia. Czymś bardziej miarodajnym będzie dopiero kolejny materiał z rozgrywki, jednak na ten przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Równie istotną kwestią jest także to, jak gra będzie działać na Xboksie One – przypomnijmy, że tytuł ma się ukazać na komputerach oraz konsolach Microsoftu zarówno starej, jak i nowej generacji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments