Harry Potter: Wizard’s Unite – niedługo złapiemy smoki!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 24.07.2020, 10:02
Wyczekujecie nowych Znajdziek i przeciwników w Harry Potter: Wizard's Unite? Smok pospolity walijski, którego pierwsi gracze schwytają podczas zlotu fanów gry w Indianapolis, będzie powszechnie dostępny już za kilka tygodni. Czym charakteryzuje się ta rasa w książkach i filmach o Harrym Potterze?
smok zielony walijski w harry potter wizard's unite
0 Udostępnień

Smoki do złapania w Harry Potter: Wizard’s Unite!

Niantic Games ogłosiło, że już niedługo w Harry Potter: Wizard’s Unite złapać będziemy mogli zielonego pospolitego smoka walijskiego. Filmik opublikowany przez twórców magicznego konkurenta Pokemon Go wskazuje, że posiadający 71 HP stwór nie będzie najgroźniejszym przeciwnikiem. Większe wyzwanie stanowić będą inne rasy.

W realiach uniwersum J.K. Rowling jest to jedna z najpospolitszych i najlepiej zbadanych smoczych ras. Największym wyróżnikiem walijskiego zielonego jest oczywiście jego kolor – intensywny i przypominający trawę. W książkach i filmach o Harrym Potterze widzieliśmy go w czwartej części. Odzyskanie z jego rąk jaja było jednym z zadań Fleur Delacour podczas Turnieju Trójmagicznego.

Do innych ras smoków z Harry’ego Pottera należą: rogogon węgierski, norweski kolczasty, chiński ogniomiot, spiżobrzuch ukraiński, walijski zielony, szwedzki krótkopyski czy czarny hebrydzki.

Od kiedy będziemy mogli łapać smoki w Wizard’s Unite?

Pierwsi gracze natkną się na zielonego pospolitego smoka walijskiego w Harry Potter: Wizard’s Unite podczas ogólnoświatowego zjazdu fanów, który odbędzie się w amerykańskim Indianapolis w weekend 31 sierpnia-1 września. Za przyjemność odstawienia gada do świata czarodziejów należało będzie uiścić kilkadziesiąt dolarów.

Kiedy smoki pojawią się w Wizard’s Unite na stałe? Według twórców gry stanie się to „kilka tygodni później”. Miejmy nadzieję, że będzie dostępny w trakcie któregoś z Fantastycznych Wydarzeń (wciąż jesteśmy pod wrażeniem świetnej Katastrofy Pottera!) lub Dni Społeczności (lipcowy Community Day w Poznaniu z redakcją zagrano.pl był naprawdę fantastyczny!).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments