Harry Potter: Wizards Unite – trailer wzywa do zjednoczenia!

Michał Małysa Aktualności o grach 15/05/2019
Najnowsza gra osadzona w uniwersum JK Rowling przeznaczona będzie na urządzenia przenośne i mocno osadzona w dobrodziejstwach rozszerzonej rzeczywistości. Nic w tym dziwnego, za jej powstanie odpowiadają bowiem twórcy Pokemon GO. A co nowego przekazuje nam kolejny trailer Harry Potter: Wizards Unite?
harry potter wizards unite
0 Udostępnień

Harry Potter: Wizards Unite grą wyłącznie dla fanów sagi?

Szczegóły mechaniczne produkcji Harry Potter: Wizards Unite poznaliśmy już w marcu. Jako że za stworzenie mobilnej gry osadzonej w świecie J.K. Rowling odpowiadają twórcy Pokemon GO, większość z nas spodziewała się standardowej powtórki z rozrywki. Okazuje się tymczasem, że tytuł wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality) może być znacznie bardziej skomplikowany niż myśleliśmy w chwili wyjścia pierwszego trailera Harry Potter: Wizards Unite.

harry potter wizards unite

Pojęcie wszystkich czarodziejskich mechanizmów ma być znacznie bardziej skomplikowane niż tych z pierwszego wielkiego hitu Niantic Games. Polowanie na uwięzione w świecie mugoli magiczne zwierzęta, ludzi czy fragmenty wspomnień (przelewanych w realiach HP do tzw. myślodsiewni) oraz podejmowanie wraz z innymi graczami Czarodziejskich Wyzwań powinno być jednak niezwykle satysfakcjonujące dla wszystkich fanów sagi, którzy marzyli o ukończeniu magicznej edukacji. Znany z gier RPG system klas, poziomów doświadczenia oraz drzewek umiejętności wybitnie może w tym dopomóc.

Kolejny trailer Harry Potter: Wizards Unite!

Tymczasem twórcy gry prezentują nam jeszcze jeden fabularny trailer Harry Potter: Wizards Unite. Po raz kolejny apeluje się do wszystkich czarodziejów o zjednoczenie w celu uchronienia świata czarodziejów przed wystawieniem na wzrok mugoli.

Kolejny trailer Harry Potter: Wizards Unite jest dla wielu fanów wyczekujących gry sporym rozczarowaniem – spodziewali się po nim ujawnienia daty premiery. Póki co w Sklepie Google możliwe jest wyłącznie dokonanie prerejestracji. Zapewni ona nie tylko szybkie powiadomienie o dostępności gry, ale da również szansę na znalezienie się w gronie wybrańców do udziału w szerszych testach beta.

Fabularne trailery Harry Potter: Wizards Unite zachęciły was do uważniejszego śledzenia newsów na temat gry?

Zobacz także:
Artemizja [RECENZJA KOMIKSU]
Recenzje komiksów, 19 maja 2019
FaZe Clan trenuje w Warszawie!
Aktualności o grach, 19 maja 2019
Borderlands 3 znika z Epic Games Store
Aktualności o grach, 19 maja 2019

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o