Harry Potter: Wizard’s Unite – update z kilkoma zmianami!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.08.2019, 10:00 Aktualizacja: 7.08.2020, 9:43
Świstoklik przenoszący do Miodowego Królestwa czy zarządzanie ingrediencjami z poziomu warzenia eliksirów to niejedyne zmiany, które przyniósł ze sobą nowy update Harry Potter: Wizard's Unite. Niantic Games zdaje się prowadzić grę w naprawdę dobrą stronę!
update harry potter wizard's unite
0 Udostępnień

Szereg zmian przyniesionych przez update Harry Potter: Wizard’s Unite

Update Harry Potter: Wizard’s Unite, który trafił wczorajszego wieczora do wszystkich fanów produkcji Niantic Games, przyniósł ze sobą szereg naprawdę fajnych zmian. Większość z nich ma charakter naprawdę kosmetyczny, jednak kilka z nich wpłynie także na samą rozgrywkę.

Oto ich lista:

  • Do Rejestru dodana została nowa strona ze znajdźkami z sekcji magicznych gier i sportów, zatem na ulicach natrafimy od teraz na Hermionę Fankę Quidditcha, Neville’a Fana Quidditcha, Seamusa Fana Quidditcha oraz Banner Gryffindoru.
  • Ingrediencjami do warzenia eliksirów zarządzać możemy z sekcji warzenia eliksirów.
  • Odblokowanie 10-kilometrowego świstoklika przenosi nas do nowej lokacji – Miodowego Królestwa znanego wszystkim wycieczkowiczom do Hogsmeade.
  • ID Ministerstwa Magii możemy teraz dekorować naklejkami, ramkami i filtrami wgrywanymi z naszego smartfona, a nie tylko oficjalnymi.
  • Sekcja naklejek w ministerialnym ID podzielona została teraz na pięć kategorii.
  • Do dodatków kosmetycznych dodano nowe soczewki, filtry oraz naklejki.

Fajny i stabilny rozwój Harry Potter: Wizard’s Unite

W pisanej przeze mnie na Zagrano recenzji Harry Potter: Wizard’s Unite miałem naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Z jednej strony gra sprawiała mi naprawdę mnóstwo frajdy, z drugiej – na starcie miała zbyt wiele niedociągnięć, aby wystawić jej ocenę lepszą niż 4/10. Na całe szczęście po wypuszczeniu Wizard’s Unite Niantic Games sporo się napracowało i uczyniło ze swojej produkcji naprawdę niezłe poletko do regularnej zabawy z rozszerzoną rzeczywistością.

Usprawnione zarządzanie ingrediencjami czy dodanie nowych znajdziek z wypuszczonego właśnie update’u Harry Potter: Wizard’s Unite to tylko wierzchołek góry lodowej. Ba, w porównaniu z innymi działaniami Niantic Games te zmiany wydają się prawie tak kosmetyczne jak nowe naklejki.

Przede wszystkim oddano graczom do dyspozycji Fantastyczne Wydarzenia. Zakończona wczoraj Katastrofa Pottera 2 nie była wprawdzie pozbawiona problemów technicznych, jednak wraz z pierwszą turą wydarzenia opisanego w poradniku Zagrano stanowiła bardzo fajną zachętę do gry i zwyczajnie nadała Wizard’s Unite więcej sensu. Podobnie zresztą jest z Dniami Społeczności – czarodziejskie wyzwania najlepiej podejmuje się w grupie, a tego typu wydarzenia pozwalają zebrać sporą ekipę i ruszyć na wspólny rajd.

Najbliższy Community Day w Harry Potter: Wizard’s Unite już 10 sierpnia. Jeżeli tylko macie taką okazję, koniecznie wypróbujcie w ten dzień wspólną grę z innymi fanami. Nie pożałujecie!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments