He-Man w kontynuacji Netfliksa. Na potęgę posępnego czerepu!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 19.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 19.08.2020, 14:46
Na konwencie Power-Con 2019, który w miniony weekend zebrał fanów He-Mana i jego siostry She-Ra w Anaheim w Kalifornii, ogłoszony został start prac nad kontynuacją serialu animowanego z lat 80. Za produkowane dla Netfliksa Master of the Universe: Revelation odpowiadał będzie Kevin Smith.
he-man kevina smitha - masters of the universe revelation
29 Udostępnień

Kevin Smith z kolejnym rebootem? Nie, to kontynuacja

Ogłoszenie przez Netflix powrotu do świata kultowej kreskówki z lat 80. i usadzenie za jej sterami Kevina Smitha mogło na początku nieco zdziwić. Jeszcze przed miesiącem pisaliśmy o jego kontynuacji Jaya i Cichego Boba, który ma być satyrą na popularne ostatnio rebooty. Okazuje się, że jako twórca nowej wersji He-Mana i Władców Wszechświata nie postąpi z nutką hipokryzji. Master of the Universe: Revelation będzie rasową kontynuacją.

Co o nowej odsłonie He-Mana mówi sam Kevin Smith? – W Revelation podejmiemy historię tam, gdzie została zakończona w klasyku, aby opowiedzieć epicką historię finałowej bitwy pomiędzy He-Manem i Szkieletorem! To opowieść o Władcach Wszechświata, którą zawsze chcieliście zobaczyć jako dzieciaki! – ekscytuje się producent wykonawczy i showrunner nowej animacji Netfliksa.

he-man kevina smitha - masters of the universe revelation

Kiedy obejrzymy nowego He-Mana w Netflix?

Na dzień dzisiejszy nie wiemy jeszcze, na kiedy Netflix planuje datę premiery Master of the Universe: Revelation. Do jej powstania prawdopodobnie jeszcze długa droga – wciąż czekamy na ogłoszone animacje Netfliksa takie jak Magic: the Gathering od braci Russo. W międzyczasie oglądać możemy jednak na tej platformie She-Ra and the Princesses of Power, czyli reboot spinoffu He-Mana, w którym główną rolę odgrywa siostra wojownika.

Choć stroną producencką zajmie się Mattel Television, za stworzenie animacji Kevina Smitha odpowiadać będzie technicznie Powerhouse Animation, które pomaga Netfliksowi w rozbudowywaniu bazy animacji.  To oni zrobili chociażby kreskówkową wersję kultowej Castlevanii.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments