Hearthstone: beta Ustawki ruszyła. Odbierz darmowe paczki za Battlegrounds!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.11.2019, 15:00 Aktualizacja: 13.11.2020, 15:01
Właśnie otworzyła się dla wszystkich graczy możliwość zagrania w wersję beta Ustawki (Battlegrounds), nowego trybu gry w Hearthstone. Blizzard postawił tym razem na auto-battler, czyli gatunek wyrosły z moda do gry Dota 2. Na start otrzymać można za darmo trzy paczki!
beta ustawki (battlegrounds) w hearthstone
7 Udostępnień

Całkowicie otwarta beta Ustawki (Battlegrounds) ruszyła!

Po całkiem udanym wprowadzeniu do gry trybu Karczemna Bójka, w którym gracze Hearthstone co tydzień spotykają się na pojedynkach ze zmodyfikowanymi zasadami, entuzjaści karcianki Blizzarda nie mogli doczekać się poszerzenia rozgrywki o kolejne opcje. Padło na auto-battler, czyli rodzaj gry wyrosły z popularnego moda Dota Auto Chess do gry Dota 2. Pozwalał on na toczenie automatycznych potyczek, których wynik zależał od naszego doboru drużyny, jednostek oraz przedmiotów.

Podobnego rozwiązania, które rozrosło się do oddzielnej gry Teamfight Tactics, doczekało się zresztą League of Legends. Podczas gdy Riot Games wejść chce na rynek karcianek swoją produkcją Legends of Runeterra i podbić rynek za pomocą atrakcyjnego systemu monetyzacji, nie uderzającego ponoć w żaden sposób w graczy free to play, Blizzard rzuca wyzwanie TFT za pomocą trybu Ustawki (Battlegrounds). Beta jest już dostępna dla wszystkich!

Jak zagrać w Ustawkę (Battlegrounds) w Hearthstone?

Więcej o zasadach trybu Ustawka (Battlegrounds) w Hearthstone pisaliśmy przed tygodniem, a teraz mamy przyjemność poinformować o starcie wersji beta dla wszystkich graczy! Aby się do niego dostać, wystarczy znaleźć odpowiedni przycisk w menu głównym pod hasłem „Tryby” („Modes”). Gracze nie mający dotychczas do czynienia z auto-battlerami z pewnością nie będą się czuli obco dzięki samouczkowi, który szybko wprowadza w intuicyjne zasady nowego trybu. Po zagraniu pełnych dwóch gier w ramach legendarnego questu otrzymamy trzy darmowe paczki.

Podobnie jak reszta gry, także Ustawka (Battlegrounds) jest darmowa. Gracze Hearthstone wykraczajacy poza model free to play mogą liczyć jednak na pewne bonusy. Po nabyciu dziesięciu paczek z nowego dodatku Wejście Smoka (Descent of Dragons) poprzez questy, złoto czy eventy wyświetlały będą się statystyki naszej formy w Ustawce, dwadzieścia paczek pozwoli na wybór spośród trzech zamiast dwóch herosów na początku meczu, a kupno trzydziestu da nam unikatowe dla trybu Battlegrounds emotikony.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments