Hearthstone. Premiera Scholomancjum już dziś!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 6.08.2020, 11:26 Aktualizacja: 6.08.2021, 11:38
Chcielibyście nauczyć się choć części magicznych sztuczek z szerokiego repertuaru Kel'Thuzada? Podwoje założonej przez niego szkoły już dziś otworzą się przed wszystkimi graczami Hearthstone! Scholomancjum wprowadzi szereg nowych kart oraz niespotykane wcześniej możliwości. Przybliżamy najważniejsze informacje na temat premiery Scholomance Academy.
Premiera Scholomancjum, kolejnego dodatku do Hearthstone, już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Scholomancjum poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Scholomancjum?

Dodatek Scholomancjum trafi do Hearthstone już dziś, 6 sierpnia! Patch aktualizacyjny powinien być dostępny już wieczorem. Warto mieć na uwadze, że nawet jeśli nie chcemy korzystać z trybów objętych nowinkami, przed rozpoczęciem rozgrywki będziemy musieli pobrać kilka gigabajtów danych. Rozszerzenie zaoferuje nowe karty, umiejętności oraz podwójną specjalizację.

Gra stale się rozwija i na przestrzeni ostatnich lat doczekała się już kilkunastu dodatków oraz przygód. Dostępna jest na urządzenia Windows, macOS, iOS oraz Android. Ostatnie rozszerzenie Ashes of Outland ukazało się w kwietniu bieżącego roku, wprowadzając do Hearthstone Demon Huntera, czyli dziesiątego bohatera.

Witajcie na uczelni

Fabuła omawianego rozszerzenia dla Hearthstone rozgrywać się będzie pomiędzy starożytnymi murami tytułowej uczelni – założonej przez rektora Kel’Thuzada. Przed rozpoczęciem nauki należy wybrać jedną z dwóch specjalizacji – magiczną lub bojową. Dla obydwu dostępne są opcje treningowe, laboratoria oraz czytelnie, służące rozwojowi oraz wykorzystywaniu swojego bohaterskiego potencjału.

Oczywiście, jak to w przypadku każdej wyjątkowej, magicznej szkoły, nie brakuje zakamarków, których lepiej nie odwiedzać – odpowiednikiem hogwarckiego trzeciego piętra są podziemia uczelni i prowadzący w nich działalność Kult Potępionych. Na szczęście są też bardziej pozytywne obszary i nie zabraknie miejsc rozrywkowych – można zrelaksować się w klubie lub udać na posiedzenie stowarzyszenia.

Jakie karty wprowadzi Scholomancjum?

Rozszerzenie Scholomancjum wprowadzi 135 nowych kart. 40 z nich będzie należało do nowego rodzaju – dwuklasowych. Ich specyfika polega na tym, że łączą atuty dwóch klas i proponują nieznane dotychczas nowe możliwości. Możemy wskazać aż dziesięć przykładów różnych kombinacji: Druid / Łowca, Łowca / Łowca demonów, Łowca demonów / Czarnoksiężnik, Czarnoksiężnik / Kapłan, Kapłan / Paladyn, Paladyn / Wojownik, Wojownik / Łotr, Łotr / Mag, Mag / Szaman oraz Szaman / Druid.

Dodatek Scholomacjum do Hearthstone wprowadzi m.in. karty dwuklasowe.

Kolejną nowością są karty studiów – umożliwiają one natychmiastowe odkrycie karty, a także zmniejszają koszt kolejnej karty danego rodzaju. Ważnym premierowym elementem jest również Erupcja magii – to jednorazowy efekt, który aktywujemy od razu po rzuceniu zaklęcia i w efekcie powstaną zupełnie nowe kombinacje ruchów.

Legendarna karta z dodatku Scholomancjum do Hearthstone

Ile zapłacimy za dodatek?

Dodatek Scholomancjum można już zamawiać w ofercie przedsprzedażowej – jego koszt to 49,99 euro. Zestaw przedsprzedażowy zawiera:

  • 55 pakietów kart ze Scholomancjum,
  • rewers Kel’Thuzad,
  • losową złotą kartę legendarną z rozszerzenia Scholomancjum.

Istnieje możliwość zakupu Megazestawu – w przedsprzedażowej cenie 79,99 euro. Zestaw zawiera:

  • 85 pakietów z rozszerzenia Scholomancjum,
  • dodatkowe nagrody w postaci maga Kel’Thuzada oraz Karnetu Karczmarza.

Pakiety kart z dodatku Scholomancjum będzie oczywiście można kupić mikrotransakcyjnym sklepie za zdobyte przez nas złoto w Hearthstone, a poszczególne karty wykraftować przy użyciu pyłu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments