Horizon Zero Dawn: komiks przed premierą sequelu

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 2.04.2020, 19:14 Aktualizacja: 2.04.2021, 19:14
Już niedługo przygody Aloy dostępne będą również na PC, a fani coraz goręcej wyczekują na zapowiedź sequelu. Zanim to nastąpi, dalsze losy bohaterów dotychczasowego exclusive'a na PS4 pozwoli nam poznać komiks Horizon Zero Dawn. Na rynku amerykańskim wydany zostanie w lipcu nakładem Titan Comics.
horizon zero dawn komiks a
0 Udostępnień

Komiks Horizon Zero Dawn już latem

Podczas gdy gracze PC oczekują na premierę Horizon Zero Dawn na posiadaną przez nich platformę, fani jednej z najlepszych gier obecnej generacji PlayStation nie mogą doczekać się pierwszych informacji o sequelu. Wstępem do kolejnej części przygód Aloy ma być komiks, którego premiera zapowiedziana została przez Titan Comics na lipiec tego roku.

okładka komiksu horizon zero dawn

Fot. Titan Comics

Scenarzystką komiksu Horizon Zero Dawn będzie Anne Toole, jedna z osób odpowiadających za fabułę gry. Rysunkami zajmie się z kolei Ann Maulina, artystka z Indonezji, której prace obserwować możemy m.in. na autorskim fanpage’u. Na co powinni nastawić się fani produkcji Sony?

Fabuła nie skupi się na Alloy

Niestety, na temat fabuły komiksu Horizon Zero Dawn nie wiemy jak na razie zbyt wiele. Przypuszczamy jednak, że fabuła nie skupi się na głównej bohaterce gry, lecz jednym z jej towarzyszy. – Talanah, silna i pełna determinacji łowczyni, nie potrafi znaleźć sensu życia po zniknięciu zaufanej przyjaciółki Aloy. Kiedy tajemnicze zagrożenie wyłania się z dzikich ostępów, wyrusza je upolować i pokonać. Okazuje się jednak, że jej ziemie najeżdża całkowicie nowy rodzaj zabójczych maszyn – czytamy w opisie komiksu na stronie wydawnictwa Titan Comics.

Pierwszy zeszyt komiksu pojawi się na sklepowych półkach w Stanach Zjednoczonych 22 lipca 2020 roku w cenie 3.99 dolarów. 2 maja ukaże się jednak pojedynczy prequel historii z okazji Dnia Darmowego Komiksu 2020. Ściągniemy go z internetu i z pewnością uzupełni naszą listę darmowych komiksów i mang!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments