It Takes Two na nowym zwiastunie. Czy uda się uratować małżeństwo?

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 9.03.2021, 13:47 Aktualizacja: 9.03.2022, 13:47
Premiera nowej gry Hazelight Studios coraz bliżej, a Josef Fares i jego zespół ruszyli z kampanią promocyjną mającą zachęcić graczy do zakupu It Takes Two. Produkcja opowiadająca o skłóconym małżeństwie otrzymała kolejny zwiastun prezentujący założenia gry oraz niepublikowane wcześniej fragmenty rozgrywki.
0 Udostępnień

Problemy małżeńskie

O nowej grze Hazelight Studios pisaliśmy już w lutym przy okazji prezentacji pierwszego materiału z rozgrywki oraz ciekawej wypowiedzi założyciela studia, Josefa Faresa, który zapowiedział, że jeśli ktoś znudzi się It Takes Two i zdoła to udowodnić, to dostanie 1000 dolarów. Premiera gry zaplanowana jest na marzec bieżącego roku, a w sieci pojawił się kolejny zwiastun.

Oprócz przypomnienia założeń gry – skłócone małżeństwo zostaje zamienione w lalki, a gracze wcielający się w męża i żonę muszą sprostać kolejnym zagadkom środowiskowym czy wyzwaniom – znalazło się na nim kilka niepublikowanych fragmentów rozgrywki. Sam materiał utrzymany jest w ciepłej atmosferze, dlatego tym bardziej zastanawiające jest, jaki to finał Fares przewidział dla naszej parki. Pamiętajmy, że we wszystkich jego produkcjach zakończenie nie należało do lekkich i wszystko wskazuje na to, że i tym razem gracze otrzymają coś, co złamie ich serca.

O tym, czy faktycznie tak będzie, przekonamy się już 26 marca – wtedy gra pojawi się na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One i Xboksie Series X|S. It Takes Two wymaga do gry dwóch osób, ale tylko jedna z nich musi posiadać grę. Możliwa będzie zarówno rozgrywka w trybie kooperacji, jak i przez sieć.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments