Jay i Cichy Bob Reboot – mamy pierwszy plakat filmu!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 13.09.2019, 12:00 Aktualizacja: 13.09.2020, 11:54
Lubiliście przygody Jaya i Cichego Boba? Reboot perypetii dwójki zjaranych bohaterów komiksu wyśmieje ciągoty Hollywoodu do tworzenia nowych wersji kultowych filmów. Kevin Smith ma w tym temacie swoje za uszami, ale może dzięki temu lepiej rozumie skalę zjawiska?
jay i cichy bob reboot
25 Udostępnień

Pierwszy plakat filmu Jay i Cichy Bob

Jay i Cichy Bob Reboot – to oficjalna nazwa filmu, który pojawi się w kinach 15 października. Właśnie pojawił się w sieci pierwszy plakat produkcji. Udostępnił go na swoim koncie pomysłodawca filmu i odtwórca jednej z głównych ról – Kevin Smith. W obsadzie Jay i Cichy Bob 2 oprócz niego oraz Jasona Mewesa pojawi się także trzech aktorów grających niegdyś Batmana. Najprawdopodobniejszymi kandydaturami są Diedrich Bader, Ben Affleck oraz Kevin Conroy, ale na liście ewentualnych kandydatów są jeszcze Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney czy Christian Bale.

jay i cichy bob reboot plakat

Kevin Smith znów to robi!

Rimejki, ributy, maszapy nostalgicznych motywów… Jeżeli także czujecie się już zmęczeni powrotami do krainy młodości, właśnie do was kierowana jest najnowsza produkcja Kevina Smitha. Mimo iż sam podjął się kontynuacji He-Mana dla Netfliksa, w filmie Jay i Cichy Bob Reboot naigrawał będzie się z ciągot hollywoodzkich producentów do robienia kolejnych rebootów. Filmy z naszej młodości przeniesione we współczesne realia są w końcu jak rurociąg z hajsem.

Fabuła Jay i Cichy Bob Reboot zaczyna się w momencie, gdy tytułowi bohaterowie dowiadują się o reboocie dwudziestoletniego filmu na podstawie komiksu, który opowiada o ich losach. Oszukani i rozwścieczeni przez Hollywood wyruszają na kolejną podróż wzdłuż amerykańskich bezdroży, aby tym razem nie dać się wystrychnąć na dudka. Jak im to wyjdzie? Przekonamy się w październiku!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments