Joel z The Last of Us: Part II nie żyje? Ciekawy hint!

Michał Małysa Gry Publikacja: 23.12.2018, 6:02 Aktualizacja: 25.02.2020, 5:12
Tajemnicze przedświąteczne zdjęcie jednego z twórców gry podsyca wątpliwości fanów i nakazuje zadać sobie pytanie: czy Joel z The Last of Us: Part II nie żyje? Odpowiedź poznamy, gdy tylko gra ujrzy światło dzienne, jednak nie przeszkadza to internautom snuć teorie na temat lapidarnego postu.
joel z the last of us part ii nie zyje
0 Udostępnień

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku

Nie ma co ukrywać – ta gra jest hype’owana tak mocno, że można ją okrzyknąć klasykiem jeszcze przed wyjściem. Data premiery The Last of Us: Part II nie została wprawdzie nadal oficjalnie potwierdzona, ale śmiało założyć możemy, że stanie się to jeszcze w pierwszym półroczu 2019. Kontynuacja survivalowej gry akcji przynieść ma jeszcze więcej tego, za co pokochaliśmy jedynkę. Rewelacyjny gameplay był tylko kroplą w morzu powodów do pokochania The Last of Us. Uznanie i olbrzymi kredyt zaufania przyniosła twórcom przede wszystkim doskonale poprowadzona i wzruszająca historia. Charakterystyczni bohaterowie zapadli graczom w pamięć, ale póki co poznaliśmy dalsze losy wyłącznie jednego z nich.

the last of us part ii

W prezentacji The Last of Us: Part II na czerwcowych targach E3 dowiedzieliśmy się, że Ellie wyrosła na dzielną młodą kobietę, która potrafi nie tylko poradzić sobie w postapokaliptycznym świecie, ale również nawiązać trwałą relację. Ostatni tajemniczy post Neila Druckmanna ponownie rozbudził dyskusje, które toczą się od miesięcy między fanami gry. Dotyczą one przede wszystkim postaci przybranego opiekuna głównej bohaterki. Jego obecność w drugiej części gry nie została potwierdzona, więc naturalne są domysły, że Joel z The Last of Us: Part II nie żyje.

Scena łamie serce dlatego, że Joel z The Last of Us: Part II nie żyje?

Za całe obecne zamieszanie odpowiedzialny jest wspomniany już wpis z Twittera. Game director The Last of Us: Part II informuje w nim, że nagrano już w pełni najbardziej wzruszającą scenę z całej gry.

Czy oznacza to, że Joel z The Last of Us: Part II nie żyje? A może w scenie z gitarą, widocznej na jednym z tajemniczych concept artów, umiera Dina, partnerka Ellie? Fani serii przerzucają się w sieci kolejnymi teoriami. My również nie możemy się doczekać rozwiązania tej zagadki. Miejmy nadzieję, że sami będziemy mogli poznać jej rozwiązanie w pełnej wersji gry jak najszybciej!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments