Johannes Schachmann – Życie i czasy zapowiedziany na wrzesień

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 16.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 16.07.2020, 10:40
Najpotężniejszy czarodziej Ligi Hanzeatyckiej mierzyć musiał się ze skrzacim buntem wywołanym przez Lenina oraz uciekającymi golemami, więc jego biografią obdzielić można kilku pomniejszych bohaterów. Komiks Johannes Schachmann - Życie i czasy doczekał się w końcu oficjalnego tytułu. Premiera we wrześniu.
komiks johannes schachmann - zycie i czasy we wrzesniu
13 Udostępnień

Znamy już tytuł, to Johannes Schachmann – Życie i czasy

Jeszcze w połowie kwietnia Wydawnictwo 23 informowało o planach złożenia w jedną całość komiksów o potężnym hanzeatyckim magu, które regularnie publikowane były na łamach zina Warchlaki. Czego się po nim spodziewać? – Johannes Schachmann to najpotężniejszy mag w historii Ligi Hanzeatyckiej. Starzec o wielkiej mocy, wiedzy, mądrości i brodzie. Jednak nawet on musi mierzyć się z problemami, które przerastają każdego z nas, takimi jak: rodzice, głowa w słoiku, uciekające golemy, czy Lenin, buntujący klasę skrzacią – brzmiał oficjalny opis nietuzinkowej postaci.

Teraz Wydawnictwo 23 ogłosiło oficjalny tytuł komiksu. To Johannes Schachmann – Życie i czasy.

UWAGA! Przyszedł czas na ogłoszenie tytułu albumu Mateusza Piątkowskiego i Jacka Kuziemskiego.Oto on: "Johannes…

Gepostet von Wydawnictwo 23 am Montag, 15. Juli 2019

Komiks Johannes Schachmann – Życie i czasy już we wrześniu

Autorami komiksu Johannes Schachmann – Życie i czasy są Mateusz Piątkowski (scenariusz) i Jacek Kuziemski (rysunki). W albumie znajdą się nie tylko przedruki z niezależnego periodyku, ale również nowe plansze ze świeżymi historiami.

Premiera albumu Johannes Schachmann – Życie i czasy zaplanowana została na jesień. Dokładniej – 27 września, gdy ruszy już 30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi. Ostatnio Wydawnictwo 23 pozytywnie zaskoczyło nas albumem Brom autorstwa Unki Odya, więc mamy nadzieję na dobry kawałek polskiego komiksu również i w tym przypadku.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments