Joker już sieje postrach w Mortal Kombat 11

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.01.2020, 10:05 Aktualizacja: 29.01.2021, 10:05
Skomplikowane relacje kapitałowe pomiędzy wielkimi koncernami związanymi z branżą rozrywkową mają też swoje plusy. Jest tak chociażby w przypadku producenta NetherRealm Studios, należącego do Warner Bros. Dzięki temu do Mortal Kombat 11 trafił uwielbiany przez fanów uniwersum DC Joker, najbardziej charakterystyczny i charyzmatyczny wróg Batmana!
mortal kombat 11 joker
0 Udostępnień

Po Harley Quinn do MK11 trafia też Joker

Komiksowe uniwersum DC doczekało się kolejnej po Harley Queen postaci w Mortal Kombat 11. – Clown i Książę Zbrodni łatwo wpasuje się w uniwersum Mortal Kombat i będzie dlań miłym dodatkiem. Chociaż nad postacią Jokera pracowaliśmy już wcześniej, nasi projektanci i artyści dostali wolną rękę na zgłębienie się w jego szaleństwie jak nigdy wcześniej. Wynikiem tego jest najbardziej niegrzeczna i złowroga wersja Jokera, którą nasze studio kiedykolwiek wykreowało – zaznacza Dominic Ciancolo, Story & VO Director w NetherRealm Studios.

Czego po nowej postaci spodziewać powinni się fani Mortal Kombat 11? W poszczególnych ciosach bohatera odwzorowane zostaną najbardziej kultowe momenty związane z największym wrogiem Batmana, jak chociażby The Joker’s Fatal Blow. Polegał będzie on na przerabianiu wrogów na krwawą miazgę za pomocą charakterystycznej laski, znanej z komiksu Batman: Śmierć w rodzinie autorstwa Jima Starlina.

Jak zmienił się Mortal Kombat 11 od dnia premiery?

Od dnia premiery Mortal Kombat 11 do ekipy postaci trafił już dość pokaźny zestaw bohaterów. Znaleźli się wśród nich:

  • dodany właśnie Joker,
  • indiański szaman Nightwolf,
  • demoniczny czarownik Shang Tsung,
  • Sindel, matka Księżniczki Kitany,
  • komiksowy bohater Spawn,
  • znany i lubiany Terminator.

Wszystkie te postaci związane są z karnetem sezonowym, zwanym Kombat Packiem. Oprócz samych dodatkowych bohaterów znajdują się w nim dodatkowe skiny dla postaci istniejących w Mortal Kombat 11 od samego początku, a także wcześniejszy dostęp do wymienionego contentu (dla graczy nie posiadających przepustki sezonowej każda z dodawanych postaci dostępna jest tydzień później).

Warto pamiętać, że świat MK to nie tylko gra. O fenomenie Mortal Kombat w rubryce Skopano pisał swego czasu Przemek Pawełek, przedstawiając dokładnie filmową adaptację Paula W.S. Andersona. Wy wolicie wersję filmową czy na komputery i konsole?

Źródło: Sony. Grafika: YouTube.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments