Mortal Kombat 11

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
mortal kombat xi

Mortal Kombat 11

Bijatyka
NetherRealm Studios
23 kwietnia 2019
Warner Bros. Interactive Entertainment, Cenega

Tytułu tej produkcji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. „Jedenastka”, jak zapowiadają twórcy, ma być nową odsłoną popularnej produkcji, stawiającą na system walki rozbudowany o nowe patenty. Poprawiona, urealniona grafika czy opcja rozbudowy postaci sprawi, że fani Mortal Kombat nie poczują się zawiedzeni. Sam system walki bazować będzie na poprzednich odsłonach, jednak twórcy postanowili wprowadzić pewne nowości, tworząc produkcję bardziej dynamiczną i taktyczną zarazem. Jak podkreśla Trevor Traub, odpowiedzialny za technologię, Jedenastka ma stanowić rozwinięcie fabuły, znanej fanom od wielu lat. Klasyczna bijatyka z pewnością nie straci na atrakcyjności, dlatego jej wierni fani zacierają ręce, przygotowując się do kolejnych walk.

Akcja produkcji rozgrywa się w niedługim czasie po wydarzeniach z MK z 2011 roku. Na horyzoncie zachwianego świata pojawia się wojowniczka Kronika, potrafiąca manipulować czasem. Jest zdeterminowana do przywrócenia równowagi pomiędzy dobrem i złem, do czego dąży nie bacząc na konsekwencje. Mortal Kombat 11 ma oferować rozbudowany tryb fabularny. Dostępnych będzie aż 25 grywalnych postaci, z których większość znana jest z poprzednich edycji. Obok Sub-Zero, Scorpiona, Kano, Baraka czy Jade’a pojawi się między innymi Geras.

Znaczna część mechaniki gry została zmodyfikowana, co ma poprawić i przyśpieszyć rozgrywki, nie wymagając od gracza dodatkowych umiejętności czy doświadczenia. Ważnym elementem z pewnością będzie tryb „Towers of Time”, umożliwiający pokonywanie kolejnych, czasowych wyzwań, sowicie nagradzanych przedmiotami pozwalającymi na modyfikację postaci. Twórcy zapewniają, że obok siedemnastu aren i trybu Wieży, w grze nie zabraknie zaskakujących podróży w czasie. Same postacie będą mogły spotkać siebie w młodszych wersjach. Co więcej, produkcja zakłada obecność trzech wersji każdego zabijaki, więc będzie w czym wybierać. Nowością w serii jest wprowadzenie dwóch wskaźników: defensywy i ofensywy, pojawiających się zamiast paska staminy, znanego z Mortal Kombat X. Same kombosy będą jeszcze bardziej dotkliwe dla przeciwnika, co zwiększy atrakcyjność i podniesie adrenalinę graczom. Cios Fatal Blow, stosowany raz na pojedynek powali rywala mającego mniej niż 30 % życia. Z kolei Flawness Block umożliwi przeprowadzenie szybkiego kontrataku. Do ciekawych nowości, zaliczyć również można obecność gradu ciosów, nazywanego Crushing Blows.

Mortal Kombat 11- wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: 64-bit Windows 7 / Windows 10.
  • Procesor: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz lub AMD Ryzen™ 3 1200, 3.1 GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce™ GTX 670 lub NVIDIA® GeForce™ GTX 1050 / AMD® Radeon™ HD 7950 or AMD® Radeon™ R9 270.
  • DirectX: Wersja 11.
  • System operacyjny: 64-bit Windows 7 / Windows 10.
  • Procesor: Intel Core i3-2100, 3.10 GHz / AMD FX-6300, 3.5 GHz lub AMD Ryzen™ 5 1400, 3.2 GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce™ GTX 780 or NVIDIA® GeForce™ GTX 1060-6GB / AMD® Radeon™ R9 290 lub RX 570.
  • DirectX: Wersja 11.
The Crown Tundra, nowy dodatek do Pokemon Sword/Shield, startuje już dziś

Oprócz poszukiwań nowego, legendarnego Pokemona, gracze wezmą udział w turnieju Galarian Star, który, zdaniem The Pokemon Company, ma być jednym z trudniejszych wyzwań w całej grze.

Ubisoft Connect pozwoli na przenoszenie zapisów pomiędzy konsolami a PC

Studio Ubisoft chce połączyć wszystkich swoich użytkowników, by niezależnie od platformy, z której korzystają, mogli swobodnie komunikować się ze swoimi znajomymi i z nimi grać.

Observer: System Redux. Reedycja gry już niebawem

Czy znajdziecie czas, by przenieść się do dystopicznego Krakowa? Jako Daniel Łazarski zagłębić się w meandry śledztwa, w które uwikłany jest jego syn? Już niebawem ukaże się reedycja gry Observer: System Redux.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments