Justice League Dark już dostępne w DC Universe Online

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.03.2019, 12:58 Aktualizacja: 30.03.2020, 12:58
Justice Dark League to doskonały pretekst do przypomnienia sobie o świetnym MMO akcji od Daybreak Games. Nowa zawartość została dodana do DC Universe Online, ponieważ nad Gotham otworzyła się olbrzyma szczelina, przez którą inwazję przypuścił ogromny, wyposażony w macki Daemon. Skorzystacie z okazji?
dark justice league
0 Udostępnień

DC Universe Online wciąż żyje!

Pierwsza wersja DC Universe Online, jeszcze na konsole na poprzednie generacje, wyszła w 2011 roku. Od tego czasu doczekała się również wersji na nowsze PlayStation 4 oraz Xbox One. MMO akcji umiejscowione w uniwersum wydawnictwa DC, czyli miastach takich jak Metropolis czy Gotham. Od wyjścia wersji na PS4 w 2013 roku gra wciąż żyje, czego najlepszym dowodem jest debiutujący dodatek Justice League Dark, zwracający uwagę na jedną z fajniejszych opcji gry.

System klasycznego rozwoju postaci jak w każdej klasycznej grze RPG łączy się w DC Universe Online z możliwością opowiedzenia się po stronie dobra i zła. W różnych pobocznych misjach wcielać możemy się więc w pomocników Batmana lub wręcz przeciwnie – popleczników Jokera. Akcja Justice League Dark zaczyna się w momencie, gdy na niebie nad Gotham City otworzyła się olbrzyma szczelina, przez którą inwazję przypuścił ogromny, wyposażony w macki Daemon. Gracze będą walczyć u boku znanych ekspertów zajmujących się okultyzmem, aby za wszelką cenę ochronić Ziemię.

Co wprowadza DC Universe Online?

Epizod Justice League Dark wprowadza także specjalne, dostępne przez ograniczony czas wydarzenie dla graczy o poziomie 10 lub wyższym:
  • Nowi i powracający bohaterowie oraz złoczyńcy, w tym Zatanna, John Constantine, Mordru, Doctor Fate, Felix Faust i Shazam!
  • Masa przygód dla pojedynczego i wielu graczy, usytuowanych w wyjątkowo magicznych lokacjach, jak np. Limbo Town, Rock of Eternity, House of Mystery i wiele więcej!
  • Specjalne nagrody dla graczy, w tym A.R.G.U.S. Operative gear inspirowany Steve’em Trevorem oraz Son of Belial gear inspirowany Etriganem

Po całkiem udanej premierze Titans w Netflix wielu z was mogło nabrać ochoty na powrót do tego uniwersum. Wykreowanie udanej superbohaterskiej kreacji na własną rękę może być całkiem niezłym pomysłem w oczekiwaniu na albumy Action Comics rysowane przez Szymona Kudrańskiego.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments