Już nie żyjesz. Premiera 2. sezonu niedługo w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 22.04.2020, 13:29 Aktualizacja: 22.04.2021, 13:43
Zapewne niektórzy użytkownicy Netflix wręcz nie mogą się już doczekać maja. Tyle rozmaitych nowości trafi w następnym miesiącu do popularnej wypożyczalni. Jedną z nich stanowi sequel Już nie żyjesz. Premiera 2. sezonu zbierającego pochlebne opinie serialu z duetem Christina Applegate - Linda Cardellini odbędzie się w Netflix już na początku maja.
już nie żyjesz - premiera 2. sezonu wkrótce w Netflix!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Już nie żyjesz w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon Już nie żyjesz w Nettflix?

Drugi sezon Już nie żyjesz będzie możliwy do obejrzenia już od 8. maja. Dzień ten zapowiada się bardzo ciekawie, albowiem poza omawianym serialem bazę danych platformy poszerzą m.in. takie premiery jak The Eddy z Joanną Kulig czy Niewłaściwa Missy, a także sequel The Hollow.

Najnowszą odsłonę Już nie żyjesz ponownie tworzy zestaw dziesięciu odcinków, trwających po niespełna trzydzieści minut. To naprawdę ciekawy dodatek do oferty Netflix na maj 2020!

Żałoba robi dziwne rzeczy

Już nie żyjesz bardzo szybko skradł sympatię widzów i równie błyskawicznie zaczęły się pojawiać poważne doniesienia o nakręceniu dalszych odcinków. Produkcja okazała się największym sukcesem dla Christiny Applegate, która za swoją rolę doczekała się szeregu nominacji, m.in. do Złotego Globu.

Applegate najbardziej znana jest jako odtwórczyni kultowej Kelly Bundy (opisywaliśmy niegdyś poświęcony tej postaci komiks Świata według Bundych!), co jest dla niej mocno krzywdzące. Dość wspomnieć inne znakomite i nierzadko bardzo skomplikowane psychologicznie role, takie jak prostytutka i narkomanka Dawn (Streets), tancerka z klubu nocnego (Powrót Claudine) czy mająca myśli samobójcze Emily (Mroczne zakamarki). Niemniej to role komediowe przynoszą jej największą popularność i potwierdza to przypadek Już nie żyjesz.

W drugim sezonie omawianego serialu można się spodziewać dalszych losów wdowy Jen Harding i jej nowej przyjaciółki, zmagającej się po śmierci narzeczonego Judy Hale. Część głęboko skrywanych tajemnic z życia (zwłaszcza drugiej z duetu) bohaterek już poznaliśmy, lecz wydaje się, że to nie koniec. Na etapie promowania sequela twórcy serialu byli dość oszczędni w ujawnianiu sekretów fabuły, ale pod względem gatunkowym na pewno nie odbiegnie on od poprzednika i widzowie mogą liczyć na dalsze dramatyczno-humorystyczne przygody protagonistek.

Obsada Już nie żyjesz – kto powróci w 2. sezonie?

W drugim sezonie bawić oraz dostarczać bardziej wstrząsających emocji będą m.in.:

  • Christina Applegate – Jen Harding
  • Linda Cardellini – Judy Hale
  • Max Jenkins – Christopher Doyle
  • Diana-Maria Riva – Ana Perez
  • Natalie Morales – Michelle

Produkcją oraz scenariuszami do wybranych odcinków drugiego sezonu Już nie żyjesz ponownie zajęła się autorka pierwszej odsłony serii Liz Feldman.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments