Kinowy trailer Just Cause 4 pokazany na X018

Michał Małysa Gry Publikacja: 11.11.2018, 8:34 Aktualizacja: 18.12.2019, 22:31
Jeden powód, aby czekać na kolejnego olbrzymiego sandboksa? Zaprezentowany na konferencji X018 kinowy trailer Just Cause 4 sprawia, że pytanie to możemy zakwalifikować jako retoryczne. Premiera kolejnej części jednej z największych gier z otwartym światem zaplanowana jest na 4 grudnia bieżącego roku.
kinowy trailer just cause 4
0 Udostępnień

Czego spodziewać możemy się po Just Cause 4?

Kolejne gry Avalanche Studio ustanawiają rekordy pod względem obszaru rozgrywki, a Just Cause 4 nie będzie wyjątkiem. W tej olbrzymiej trzecioosobowej strzelance przemieszczać będziemy się wszelkimi rodzajami pojazdów (oraz oczywiście na piechotę) po Solis – południowoamerykańskiej republice bananowej o powierzchni 1024 kilometrów kwadratowych. Dla porównania, mapa Red Dead Redemption 2 oraz Grecja w Assassin’s Creed Odyssey rozciągają się na obszarze nieco ponad stu trzydziestu. Just Cause 4 będzie więc dziesięć razy większe niż te olbrzymie, przeznaczone na długie miesiące eksploracji tytuły!

kinowy trailer just cause 4

Do zadań Rico Rodrigueza, głównego bohatera gry, należało będzie pokonanie organizacji Black Hand. Walka o wolność tropikalnej republiki to jednak tylko pretekst do tego, z czego słynie seria Just Cause. Tym razem rozwałkę zapewni nie tylko szereg broni oraz pojazdów, ale również pogoda. Mechaniczną nowinką gry ma być bowiem olbrzymi wpływ warunków atmosferycznych na rozgrywkę. Burze piaskowe, tornada, tropikalne wichury czy nawet śnieżyce – w Just Cause 4 naprawdę będziemy mogli poczuć się jak mieszkańcy Suwałk!

Kinowy trailer Just Cause 4 na X018

Na trwającej właśnie konferencji Microsoftu X018 zaprezentowany został kinowy trailer Just Cause 4. Zerowy stopień realizmu oraz sto procent rozwałki – tak właśnie wyglądać ma czwarta część hitu Avalanche. Jeśli choć w połowie uda się oddać w rozgrywce to, co prezentuje kinowy trailer Just Cause 4, prawdopodobnie będziemy mogli mówić o jednej z najmiodniejszych gier roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments