Krótki trailer Wolfenstein Youngblood. Wspomożecie Jess i Soph Blazkowicz?

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 26.05.2019, 12:00 Aktualizacja: 26.05.2020, 11:18
Joseph „BJ” Blazkowicz zaginął, a jedynymi osobami zdolnymi znaleźć go w okupowanym przez nazistów Paryżu są dwie bliźniacze córki drugowojennego herosa: Soph i Jess Blazkowicz. Na kanale PlayStation pojawił się właśnie krótki trailer Wolfenstein Youngblood, dający nam mglisty wgląd w rozgrywkę.
premiera wolfenstein youngblood
7 Udostępnień

Młode pokolenie rusza do akcji w Wolfenstein Youngblood

W marcu pokazywaliśmy wam trailer Wolfenstein Youngblood, w którym do akcji ruszyły Jess i Soph Blazkowicz – córki głównego bohatera kultowej serii strzelanek. W trzynastej odsłonie Wolfensteina przyjdzie nam kierować przedstawicielkami młodego pokolenia Blazkowiczów, przedzierającymi się przez zastępy nazistów w Paryżu.

wolfenstein youngblood

Ku zaskoczeniu fanów serii nie będzie to kolejna odsłona trylogii The New Order, na której trzecią część tak niecierpliwie wyczekujemy. Zaskakująca premiera gry, rozgrywającej się już po fabule rzeczonej trylogii, będzie miała miejsce 26 lipca. W sezonie ogórkowym może to być niezwykle łakomy kąsek, co tylko potwierdza najnowszy krótki trailer Wolfenstein Youngblood. Jest rozwałka i jest moc!

Krótki trailer Wolfenstein Youngblood daje wgląd w rozgrywkę

Tymczasem krótki trailer Wolfenstein Youngblood pojawił się na oficjalnym kanale konsoli Sony. – Witajcie w latach osiemdziesiątych. BJ Blazkowicz zaginął. Ostatnie znane miejsce pobytu: okupowany przez nazistów Paryż. Znaleźć go mogą wyłącznie jego bliźniacze córki, Jess i Soph Blazkowicz. I żaden nazistowski śmieć nie stanie im na przeszkodzie! – czytamy w zapowiedzi na kanale PlayStation.

Produkcja Machine Games przygotowywana pod opieką Bethesda Softworks ukaże się 26 lipca. Gra wyjdzie nie tylko na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, ale również na Nintendo Switch. Macie zamiar umilić sobie leniwe letnie popołudnia strzelaniem do nazistów?

Źródło: IGN Italia. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments