FIFA 20 ma nowego ambasadora. To Krzysztof Piątek!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 17.09.2019, 15:00 Aktualizacja: 17.09.2020, 14:51
Ambasadorem FIFA 20 w Polsce został Krzysztof Piątek. Snajper utytułowanego włoskiego klubu AC Milan oraz strzelec reprezentacji Polski deklaruje, że sam jest fanem produkcji EA Sports. Nic w tym dziwnego. Gra w nie w dzieciństwie połowa polskich dzieciaków, a pasja zostaje na dłużej.
fifa 20 krzysztof piatek
7 Udostępnień

Ambasadorem FIFA 20 w Polsce zostaje Krzysztof Piątek

Jak informuje polski oddział Electronic Arts, polskim ambasadorem gry EA SPORTS FIFA 20 został Krzysztof Piątek, zawodnik klubu AC Milan oraz reprezentacji Polski. – Krzysztof Piątek był objawieniem zeszłego sezonu ligi włoskiej oraz jej czołowym strzelcem. Znakomitą passę strzelecką kontynuował także w reprezentacji Polski, dla której w 6 meczach eliminacji Euro 2020 strzelił 3 gole, w tym zwycięskie w pojedynkach z Austrią oraz Północną Macedonią – opisuje niezwykłe dokonania piłkarza wydawca nowej części niesamowitej serii gier piłkarskich.

Jako że jest to doskonale rozpoznawalny cykl, granie kolejnych meczy nie ominęło w młodości polskiego snajpera. – EA SPORTS FIFA to kultowa seria i gram w nią od kiedy pamiętam. Pozwala połączyć zamiłowanie do piłki nożnej z pasją do gier video. Objęcie tytułu ambasadora gry FIFA 20 to dla mnie spełnienie marzeń z dzieciństwa – powiedział Krzysztof Piątek.

Rozkład jazdy premiery FIFA 20

Premiera FIFA 20 zbliża się coraz większymi krokami. Oficjalna data to 27 września, jednak możliwości wcześniejszej zabawy z grą, która ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC, jest cała masa. Wielbiciele trybu Football Ultimate Team (jeśli jesteś jednym z nich, przeczytaj koniecznie o zapowiadanych zmianach w FUT) mogą już korzystać z sieciowej aplikacji i składać pierwsze drużyny, a w wersji demo FIFA 20 wypróbujemy zarówno zwyczajny mecz, jak i tryb VOLTA odwzorowujący gry z cyklu FIFA Street.

Co więcej, wcześniejszy dostęp do gry zapewni również nabycie jednej z droższych edycji FIFA 20: Champions Edition (koszt na PC 340 zł, a na PlayStation 4 oraz Xbox One 380 zł) lub Ultimate Edition (koszt na PC 380 zł, a na PlayStation 4 oraz Xbox One 430 zł). W ostateczności można jednak postawić również na edycję standardową i rozpocząć po prostu grę w dniu premiery. Piątek 27 września z pewnością będzie gorący!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments