League of Legends: Yone nowym championem?

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 14.07.2020, 12:34 Aktualizacja: 15.07.2021, 9:23
W zeszłym tygodniu poświęciliśmy osobny artykuł Lilli, prezentując charakterystykę 149. championa w League of Legends. Pojawia się coraz więcej nieoficjalnych spekulacji odnośnie do kolejnej nowej postaci, która trafi do popularnej komputerowej gry sieciowej od Riot Games. Ma nim być Yone. Kim jest nowy bohater w LoL?
Yone to nowy champion League of Legends
0 Udostępnień

Wiarygodne przecieki o nowych postaciach w LoL

Na początku bieżącego roku oficjalnie zapowiedziano pojawienie się nowych postaci w League of Legends i natychmiast pojawiło się mnóstwo spekulacji i typów, kto konkretnie zasili szeregi w popularnej komputerowej grze sieciowej od Riot Games. W ostatnim czasie najwięcej nieoficjalnych doniesień dotyczyło dołączenia do bohaterów LoL postaci Lilli – wówczas tylko przypuszczalnie 149. championa w League of Legends.

Przecieki okazały się wiarygodne i dla wielu użytkowników oficjalna prezentacja nowej postaci nie stanowiła żadnej niespodzianki. W naszej zapowiedzi także bardziej potwierdziliśmy to, co wydawało się oczywiste, niż podzieliliśmy się z czytelnikami gorącym newsem. Obecnie mamy podobną sytuację – zgodnie z przeciekami z tego samego źródła już niebawem w League of Legends powinniśmy się spodziewać obecności Yone.

Kim jest Yone?

O Yone pierwsze głosy pojawiły się już kilka miesięcy temu. Niedawno teorie o dołączeniu tej postaci do gry zostały wzmocnione grafiką prezentującą wizerunek bohatera – to pierwsza skórka, która wychodzi wraz z nim w momencie wydania. Yone to brat Yasuo – wspólnie dorastali i charakteryzowała ich silna, typowo braterska więź. Przełom w tej relacji nastąpił wraz z inwazją Noxian. Yasou został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Chcąc przetrwać, zmuszony został do walki z Yone’em. Nowy champion LoL został zabity właśnie z ręki swojego najbliższego krewnego, co potęguje tragizm tego bohatera.

Informacje o umiejętnościach Yone i jego dokładny profil przybliżymy wraz z oficjalną informację o tym, że stał się 150 championem w League of Legends. Jeżeli tak się stanie, to kolejnym możliwym scenariuszem jest to, że Yone dołączy do gry w ramach zapowiedzianego nowego rozszerzenia. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem, poznanym w grudniu poprzedniego roku, Patch 10.16 ukaże się w środę, 5 sierpnia 2020 roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz Juszkiewicz
Mariusz Juszkiewicz
3 lat temu

Mała poprawka…
To Yasuo został oskarżony o coś czego nie zrobił i zmuszony kodeksem musiał stoczyć pojedynek na śmierć i życie ze swoim bratem gdzie ten nie miał najmniejszych szans z Yasuo znającym technikę wiatru.

Michał Małysa
Admin
3 lat temu

Poprawione, dzięki!