League of Legends. Zapowiedź nowej postaci i innych zmian w grze

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 11.01.2021, 14:07 Aktualizacja: 11.01.2022, 14:07
W zeszły piątek w League of Legends rozpoczął się 11. sezon rozgrywek, co Riot uczcił premierą nowej animacji. “Zniszczenie” spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, jednak to nie jedyne, czym firma się wtedy podzieliła. Jeszcze w tym miesiącu do gry zostanie dodana 154. postać, a w ciągu najbliższego roku w grze pojawi się szereg usprawnień m.in. związanych z usuwaniem i zgłaszaniem agresywnych graczy.
0 Udostępnień

Nowości od Riot Games

Choć w ciągu ostatniego roku Riot Games zapowiedziało kilka produkcji, które w mniejszym lub większym stopniu będą opierać się na świecie League of Legends (wystarczy wspomnieć o nienazwanym jeszcze MMORPG czy erpegu Ruined King), to właśnie LoL ciągle jest motorem napędowym firmy. Rozpoczęcie 11. sezonu wsparcia gry jak co roku zostało uczczone nową, kilkuminutową animacją oraz kilkoma zapowiedziami zmian, które zostaną wprowadzone na przestrzeni najbliższych dwunastu miesięcy.

Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że jeszcze w styczniu na serwerach gry (wraz z aktualizacją 11.2) pojawi się nowa postać. Viego, zwany również Zniszczonym Królem, będzie 154. bohaterem League of Legends, którego umiejętności zostały zaprezentowane na poniższym materiale. Tak jak każda postać z LoL-a, Viego ma niezwykle bogatą historię, a część jej wątków poznamy dzięki wspomnianemu już erpegowi Ruined King, o którym na razie nie wiemy zbyt wiele.

Sama gra doczeka się również szeregu zmian i usprawnień, a główną z nich ma być system zgłaszania agresywnych graczy, którzy uprzykrzają rozgrywkę innym. Pewnych modyfikacji doczeka się również system zmian rankingowych – od teraz awansowanie pomiędzy kolejnymi pozycjami ma być prostsze, a serie zwycięstw wymagane będą tylko w przypadku awansów między dywizjami. Więcej o zmianach w League of Legends i sezonie 11. przeczytać można na stronie gry oraz kanale Youtube LoL-a.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments