Nowy trailer ujawnia wszystkie lokacje w Hitman 2!

Michał Małysa Gry Publikacja: 24.10.2018, 16:10 Aktualizacja: 25.02.2020, 5:09
Do premiery najnowszej części zabójczych przygód Agenta 47 pozostał niecały miesiąc. Przedpremierowy trailer pokazuje nieznane dotąd lokacje w Hitman 2. W jakie realia przeniosą nas twórcy prócz tych znanych z poprzednich filmików, czyli Florydy oraz południowoamerykańskiej Kolumbii?
lokacje w hitman 2
0 Udostępnień

Jak wyglądają lokacje w Hitman 2?

Lokacje w Hitman 2 dzielą się na dwie grupy: sześć z nich poznamy w trakcie kampanii fabularnej, a siódma zarezerwowana została wyłącznie dla trybu Sniper Assassin. Zapewnione przez producentów opisy są niemal tak barwne i plastyczne jak same screeny:

* Hawke’s Bay, Nowa Zelandia – twoja misja prowadzi cię ku plażom wybrzeża Hawke’s Bay w Nowej Zelandii, obmytym huczącymi falami i skąpanym w księżycowej poświacie. Ciesz się ze spacerów w świetle księżyca i spędź miły wieczór w obrębie dobrze chronionego, luksusowego domu na plaży.

lokacje w hitman 2 hawke's eye nowa zelandia

* Miami, USA – wyrusz na pogrążoną w słońcu misję w Miami, gdzie uczestniczył będziesz w ostatnich godzinach Global Innovation Race, wyścigu ukazującego nowinki ze świata samochodowego designu. Dołącz do tłumu złożonego z tysięcy podekscytowanych widzów na największym wyścigowym wydarzeniu roku!

lokacje w hitman 2 miami

* Santa Fortuna, Kolumbia – twoja misja przenosi cię do odległej wioski Santa Fortuna, skrytej w głębi bujnego kolumbijskiego lasu deszczowego. Ulokowana u stóp osławionej posiadłości Delgado, Santa Fortuna oferuje przenikliwemu turyście wszystko, od pięknych wodospadów do autentycznej duchowej podróży i szansy na spędzenie czasu z uroczymi rybakami w lokalnej spelunie.

lokacje w hitman 2 santa fortuna kolumbia

* Mumbaj, Indie – nazywany również Miastem Marzeń, Mumbaj jest gratką dla każdego podróżnika czy agenta na misji. Zgub się pośród sławnych slumsów lub podziwiaj z daleka filmowe plenery Bollywoodu. Mombaj nie zawiedzie nikogo, z całym swoim barwnym życiem i niezliczonymi ukrytymi sekretami.

lokacje w hitman 2 mumbaj indie

* Whittleton Creek, USA – witaj w perfekcyjnie obrazkowym Whittleton Creek w USA, najbardziej typowych amerykańskich przedmieściach. Doświadcz szerokich dróg otoczonych przez pożółkłe klony, troskliwie pielęgnowane podwórka oraz piękne domy zamieszkane przez sąsiadów cieszących się spokojną sobotą.

lokacje w hitman 2 Whittleton Creek

* Isle of Sgàil, North Atlantic – jedno z najściślej strzeżonych miejsc na świecie.

lokacje w hitman 2 isle of sgail

* Himmelstein, Austria – z bujnymi ogrodami oraz dekadenckimi rezydencjami, Himmelstein jest miejscem popularnym wśród rozrzutnych podróżnych, wprost idealnym na ślub.

lokacje w hitman 2 himmelstein austria

A tak wygląda cały trailer Hitman 2

Wszystkie te lokacje w Hitman 2 ukazane zostały również na trailerze, który oferuje nam głębsze spojrzenie na Agenta 47. Jego polską wersję przygotowała Cenega:

Jak informowaliśmy jeszcze we wrześniu, gra gotowa jest na listopadową premierę. 13 listopada Hitman 2 pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy się doczekać!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments