Los Angeles Lakers w serialu HBO Showtime!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 8.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 8.08.2020, 9:59
Earvin "Magic" Johnson, Kareem Abdul-Jabbar i cała reszta legendarnych gwiazdorów Los Angeles Lakers stanie się kanwą zapowiadanego przez HBO serialu Showtime. Póki co znamy jednego aktora i producenta wykonawczego, a także książkową podstawę telewizyjnej produkcji.
serial showtime o los angeles lakers w hbo
25 Udostępnień

HBO zrobi serial o Los Angeles Lakers

Fani Los Angeles Lakers świetnych wiadomości mają w te wakacje pod dostatkiem. Po zakontraktowaniu okładkowej gwiazdy NBA 2K20, Anthony’ego Davisa, który pod przewodnictwem LeBrona Jamesa ma szansę zostać jednym z najlepszych graczy w historii koszykówki, kolejny wyborny news nadszedł ze strony… HBO. W ramach poszerzania oferty serialowej stacji trwają obecnie prace nad produkcją Showtime, która zaprezentuje losy Los Angeles Lakers w burzliwych latach osiemdziesiątych.

Przypomnieć należy, że to nie tylko okres wspaniałych sukcesów sportowych (cztery mistrzostwa zdobyte w siedmiu finałach), ale również okres zawirowań obyczajowych. Bohaterem jednego z nich z pewnością będzie Earvin „Magic” Johnson, który poprzez posiadanie wielu partnerek seksualnych zaraził się w tym czasie wirusem HIV. A w palecie niezwykle ciekawych postaci związanych w tamtym czasie z Los Angeles Lakers znajduje się jeszcze manager Pat Riley czy wybitny środkowy Kareem Abdul-Jabbar!

Jakie szczegóły dotyczące Showtime ujawniło HBO?

Niestety, jak na razie nie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi serialu Showtime ze strony HBO. Na całe szczęście nie oznacza to również, że szczegóły dotyczące produkcji o Los Angeles Lakers są nam kompletnie nieznane. Według doniesień The Hollywood Reporter, pierwszym aktorem zaangażowanym w Showtime jest Jason Clarke, który wcieli się w legendarnego Jerry’ego Westa.

Serial HBO oparty będzie na książce Showtime: Magic, Kareem, Riley and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s napisanej przez Jeffa Pearlmana. Jeśli zostanie zrealizowany tak jak obecny przebój HBO GO Na cały głos, bazujący na biografii Rogera Ailesa, spodziewać możemy się sporego hitu. Producentem wykonawczym zostanie Adam McKay, który obiecał skupienie się na „seksizmie, rasizmie, tragedii, odkupieniu, no-look passach oraz olbrzymiej kulturowej zmianie w Ameryce”.

Miejmy nadzieję, że więcej szczegółów na temat serialu Showtime ujawnione zostanie przez HBO jak najszybciej!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments