Lust from Beyond. Erotyczny horror z Polski doczekał się premiery na Steamie

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 12.03.2021, 14:14 Aktualizacja: 12.03.2022, 14:14
Po długim czasie i kilkukrotnym przełożeniu daty premiery Movie Games Lunarium gotowe było w końcu pokazać światu swój najnowszy projekt. Lust from Beyond zadebiutowało na Steamie i jak na razie spotkało się z całkiem dobrym przyjęciem ze strony graczy. Wydawca tego erotycznego horror, Movie Games S.A., przygotował kilka promocji zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy już wcześniej mieli do czynienia z uniwersum Lusst’ghaa oraz innymi grami tej firmy.
0 Udostępnień

Podróż w nieznane

Wczoraj (czyli 11 marca) swoją premierę miał z dawna oczekiwany horror erotyczny od polskiego studia Move Games Lunarium, Lust from Beyond. O grze wspominaliśmy na naszych łamach przy okazji publikacji dziennika deweloperskiego, w którym twórcy mówili o inspiracjach i tym, co uległo poprawie względem poprzedniej produkcji studia osadzonej w uniwersum Lusst’ghaa (Lust for Darkness). Deweloperzy postanowili zakasać rękawy i wygląda na to, że im się udało, przynajmniej jeśli chodzi o pierwsze oceny graczy.

Aż 91% ze wszystkich 158 recenzji użytkowników Steama jest pozytywnych, a sama gra, według informacji prasowej, znajduje się na 38. miejscu pod względem obecności na listach życzeń użytkowników platformy Valve. Tytuł znajduje się również na drugiej pozycji listy najbardziej oczekiwanych produkcji na Steamie, ale twórcy ani wydawca nie zdecydowali się jeszcze na ujawnienie wyników sprzedaży.

Przygotowano za to kilka zniżek, które obejmują zarówno nowych graczy, którzy dotychczas nie mieli do czynienia z grami tego producenta czy wydawcy, jak i osoby mające w swojej bibliotece Lust for Darkness czy inne produkcje wydawane przez tę firmę. Przede wszystkim jeszcze przez 6 dni dostępna będzie 10-procentowa zniżka z okazji premiery Lust from Beyond. Gracze mający w swojej bibliotece którąś z wymienionych gier Movie Games S.A. lub PlayWay’a (*) mogą liczyć na 20-procentowy rabat lojalnościowy.

Lust from Beyond dostępne jest tylko na Steamie, a żeby zobaczyć kartę gry należy się zalogować.

(*) Lust for Darkness, Plane Mechanic Simulator, The Beast Inside, Drug Dealer Simulator, Car Mechanic Simulator 2015, Car Mechanic Simulator 2018, Cooking Simulator, House Flipper, UBOAT, Barn Finders, Thief Simulator, Tank Mechanic Simulator, Ultimate Fishing Simulator, 911 Operator, 112 Operator, Rustler, Train Station Renovation, Don’t Be Afraid, Gold Rush, Accident

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments