Marvel Strike Force [PORADNIK]

Michał Małysa Poradniki do gier Publikacja: 20.11.2019, 16:00 Aktualizacja: 20.11.2020, 15:38
Gry mobilne albo pożerają czas przeznaczany na grę, albo zmuszają do wydawania grubych pieniędzy na mikrotransakcje. Żeby tego uniknąć, warto poznać dogłębnie daną produkcję. W przypadku Marvel Strike Force poradnik powinien sprawić, że rozwój nie będzie uzależniony od zasobności portfela!
marvel strike force
4 Udostępnień

Jak szybko zdobywać levele w Marvel Strike Force?

Twórcy gry mobilnej Marvel Strike Force regularnie udzielają rad graczom, którzy chcieliby skuteczniej bronić świata przy pomocy zebranych w swoich kolekcjach bohaterów Marvela. Ostatnim podjętym przez nich zagadnieniem był proces rozwoju postaci.

Jak odblokować Hulka i Wolverine’a przez Daily Objectives?

Jednym ze sposobów na zdobywanie kolejnych postaci w Marvel Strike Force jest wykonywanie codziennych wyzwań. W ramach niektórych uzyskać możemy tak doskonałych bohaterów jak Hulk czy Wolverine.

Codzienne nagrody kluczem do lepszej drużyny

Rozwijanie poszczególnych superbohaterów w Marvel Strike Force bywa mozolne, ale wydatnie pomaga w tym regularne koszenie nagród z codziennych wyzwań.

Marvel Strike Force – świetna gra mobilna

Jeżeli nie graliście jeszcze w mobilną grę z tego niesamowitego uniwersum komiksowo-filmowego, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję Marvel Strike Force. – Dawki dopaminy, które wydzielają się podczas odblokowywania ulubionych bohaterów z komiksów i filmów, są oszałamiające. To jedna z najbardziej miodnych gier mobilnych, które dostępne są na rynku – pisał o produkcji Grzegorz Ćwieluch.

Premiera tytułu dostępnego na Androidzie oraz iOS miała miejsce 28 marca 2018 roku. Przez ten czas gracze mieli okazję poznać mrowie nowych bohaterów, którzy dodawani są do Marvel Strike Force w zatrważającym tempie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments