Marvel’s Avengers: wściekły Hulk w nowym zwiastunie

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.09.2019, 16:00 Aktualizacja: 6.09.2020, 15:45
Dziś prezentujemy wam świeży trailer Marvel's Avengers z Hulkiem w roli głównej, a z boku czai się zwiastun pokazujący Kapitana Amerykę. Czy rozszalały zielony potwór, wynaturzona wersja nuklearnego fizyka Bruce'a Bannera, zachęci was do sięgnięcia po grę w maju przyszłego roku?
hulk w zwiastunie marvel's avengers
7 Udostępnień

Hulk bohaterem zwiastuna Marvel’s Avengers

Właśnie pojawił się w sieci nowy zwiastun prezentowanego na Gamescom 2019 Marvel’s Avengers. To kolejna po Kapitanie Ameryce postać przedstawiona na filmiku prezentującym każdego z Avengersów z osobna. Hulk ujawnia swoje wewnętrzne zwierzę dla waszej rozrywki, więc poświęćcie mu te kilkadziesiąt sekund.

Hulk z gry Marvel’s Avengers to fizyk nuklearny Bruce Banner, który przehandlowuje swój genialny intelekt na nadludzką siłę i wytrzymałość za każdym razem, gdy Hulk rusza do boju u boku pozostałych Avengersów. Jego rolą w ekipie jest kompletna rozwałka, gdyż świat nie oferuje zielonemu gigantowi niczego bardziej zaspokajającego.

A jak prezentował się będzie Kapitan Ameryka?

Przed tygodniem zaprezentowany został na zwiastunie gry Marvel’s Avengers także Kapitan Ameryka. Urodzony na Brooklynie superżołnierz Steve Rogers został uzbrojony w tarczę Vibranium, aby walczyć o wolność i bronić niewinnych. Znany jest ze swojej siły, szybkości oraz wytrzymałości.

Kooperacyjna trzecioosobowa gra akcji produkowana przez Crystal Dynamics i wydawana przez Square Enix ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google Stadia. Data premiery Marvel’s Avengers to 15 maja. Iron Man, Czarna Wdowa, Thor oraz prezentowani na powyższych zwiastunach Hulk i Kapitan Ameryka to wystarczająco dobry skład, aby zapewnić zróżnicowaną i wielowymiarową rozgrywkę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments